Kızlar neden erkeklerin mesajlarına hemen dönmemesini kötü yorumlar?

Bakıyorum da kendi hayatımda olsun dışarda olsun vs kızlar hep bir erkek mesaj atmıyorsa kesin kötü birşey yapıyordur ya da geç cevap atıyorsa vs. soruyorum bizlerin de işleri olamaz mı sizce? yoğun olamaz mıyız sürekli telefonun basında sizinle konusup zaman mı öldürelim bu mu yani size hemen cevap atmadık diye kötü birşey mi yapmamız gerekiyor? ben bu yüzden telefonda konuşmayı daha cok seviyorum mesajlaşmak yerine mesajlaşmak sıkıcı geliyor sizce?

Güncellemeler:
Karşınızdaki sevgiliniz değil yani sevgiliniz olsa elbette ayrıcalıklı zamanlar tanınmalı o ayrı bu ayrı bunda suclu adam ilan ediliyorsunuz sonra.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İşin olur eyvallahta haftada 7 gün olmaz ya da günde 24 saat hee o kadar dolu olsan bile 8. Gün ya da 25. Saat oluşturursun eğer seviyorsan

0|1
    0|0
    • elbette zaman ayıracak ama mesaj atmayınca kötü adam ilan edilmekte yanlıs ki sevgilin bile değilken karşındaki özellikle

• eyvallah adamsınnn

• Savol 😂😂

• Demek ki bana hiç mesaj atmamışsın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ah ah saçma-sapan konulara takılmayın. Geç mesaj bilerek veren kızda var işi olduğu için geç cevap verende. Aynı şekil erkek içinde geçerli. Böyle düşünüyorsa yapıştırın lafı Dervişin fikri neyse zikride odur.

0|1
    0|0
    • katılıyorum

• adamsın

• Eyvallah o senin güzel gözlerin dostum :)

Yükleniyor...