İzmir köy gibi mi? Ege Üniversite'si nasıl?

Arkadaşlar bazı söylentiler var İzmir köy gibi gelişmemiş falan diye bende Ege üniversite Sine gitmek istiyorum ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım?

0|0
20|29

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir gelismemis mi ahaha akp karalamasindan başka bir şey değil sanki İstanbul Ankara çok guzel de izmire laf atıyorlar ben izmirde okuyorum 2 yıldır elimde olsa memlekete dönmem o kadar güzel bir yerdir İzmir hele ege universitesi bornova tarafi ohoo cennet cennet

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzmir köy mü ? Sen nerde yaşıyorsun uzayda falan mı bu kadar mı kopuksun gir internette bak Türkiye'in 3. Büyük şehir İzmir.

0|1
    0|0
    • Antalya da yaşıyorum canım ayrıca bu benzetmeyi yapanlar bizzat İzmir de yaşayanlar ben doğruluğundan da emin Değilim görmeden bilemem hayal kırıklığı yaşamamak için sordum bu soruyu

• Helal olsun sorana. bende yıllardır izmirdeyim. gerçekten kocaman bir köy. Antalya ile kıyaslanamaz bile

Erkekler Ne Diyor 28

• Onu söyleyenler hayatlarında İzmire gelmemiş olanlar, boşversene. Kaldı ki Ege Üniversitesinin kampüsü bile tek başına yeter.

2|1
    0|0
  • Ne koyu be :) yasanacak yer Izmirim... Ege unv de en nezih yerlerden birinde Bornova'da yer alir.

4|1
    0|0
  • Harbiden köy gibi doğma büyüme buralıyım 20 yıldır taş taş üstüne koymadılar, dışarıdan gelenler burayı bir bok sanıyorlar hiç de sandığınız gibi değil Ege Üniversitesi de hiç merkezi bir yerde değil, etrafında vakit geçirebilecek sadece Küçükpark var her gün her gün oradan da illallah geliyor, aklın varsa gelme yani burada bir cacık yok, insanları desen apayrı puşt hayatında yemediğin kadar dost kazığını yersin burada.

0|1
    0|0
  • İzmire köy diyenler Las Vegas doğumlu mu?

3|1
    0|0
  • İzmir'e köy diyebilecek kişinin Cihangir'de yaşıyor olması gerekir yinede diyemez :D

1|1
    0|0
  • köy mü :D

3|0
    0|0
  • İzmir köyse, İstanbul harabe, çöplük falan.

1|1
    0|0
  • izmirin köyü bile izmirdir yani ne gelişmemişi. gitmek istiyosan git kimseye göre önyargı yapma bence :)

0|1
    0|0
  • İzmir gerçekten öyle yerlisi pek yok Çingen kurt vs kayniyor değişik bir ortam İzmir
    Öyle buyuttuklerine bakma yollar desen berbat karşıyaka da oturalim dedik gece geç satte her birşey dönüyor
    Kaçak et kesenler çok orada Hemde ucuz

0|1
    0|0
  • :D kim diyor onu ya

3|0
    0|0
  • Sen nerede yaşıyorsun ben ist doğdum bana koy değil de büyük şehir gibi gelmedi.

Ege yi bilmem ben dokuz eylül deyim

0|0
    0|0
  • Saçmalamışlar

0|1
    0|0
  • Yok artik ne koyu

0|1
    0|0
  • Knk resimlerinden anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • Altyapi biraz kotu

0|0
    0|0
  • Ben en son gectigimiz ekim ayinda gitmistim izmire. Belediye hic hizmet vermemis. İzmir halki hizmet nedir bilmiyor. Iste sirf ak parti almasin diye inatlarindan koy gibi yerde yasiyorlar. Man kafalilar :))

0|0
    0|0
  • soruya bak = ) he İzmir köy gibi in cin top oynuyoo horozlar ötüyo vakitsiz insanları yobaz yabancıları hiç sevmezler...

0|0
    0|0
  • Şehir köy gibi insanlar Avrupa izmiri severim gel

0|1
    0|0
  • Köy mü? Güldürmeyin mk.

0|1
    0|0
  • Doğru demişler.

0|0
    0|0
  • Büyükçe bir köy işte

0|0
    0|0
  • Ne çok saçmalamışlar ama beee

0|0
    0|0
  • AL bir gülünç olay daha @Piremses5932 :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Hee köy hatta salatalık tarlası falan varr tam ortasında 😂😂

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey İzmir güzeldir ve gelişmiş bişey ama sen uzay mekigi flan arıyosan o henüz yapılmadı tabıkı

0|0
    0|0
  • kim köy dedi la sana :D İzmir köy mü olur saçmalamayın :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• kim diyor onu ya hu :))) ömürlerinde izmiri görmüşler mi acaba..

0|1
    0|0
  • Köy gibi değil. Eğlenceli, rahat bir yer. Ege Üniversitesi'nin de eğitimi iyi sayılıyo Türkiye geneline oranla.

0|0
    0|0
  • Ege Üniversitesi benim semtimde ve aşırı güzel bir yerde. Hem de güzel bir okul kampüsü falan da iyi gelmelisin. Köy gibi falan da değil :D

0|0
    0|0
  • Oh kim dmis oni😂

0|0
    0|0
  • Bence öyle Nesin'e ölüp bitiyor bu millet anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Evet köy. Her sabah horoz sesiyle uyanıyoruz, deresinden akan suyu içip çiftçilik yapıyoruz. Doğal bir alan burası, köyler doğaldır zaten..

0|0
    0|0
  • Türkiyenin bütün şehirlerini gezmedim ama google a turkey yazinca İstanbul İzmir Ankara yazıları çıkıyorsa köy olması imkansız

0|0
    0|0
  • köy mü? onu diyenler ya İzmir'e adım atmamıs ya da hiç köy görmemişlerdir
    boşver sen onları gel bence

0|0
    0|0
  • Köy mü hahahahahahah.

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya neyi köyü ya bornovada küçük İstanbul gibi düşün cok da canlıdır burası bende burda yasıyorum kim demişse kandırmıs seni

0|0
    0|0
  • Hicte köy degil bir izmirli olarak diyorum heryer denize çıkıyor ege Üniversitesi güzel ün kazanmış bir üniversite

0|0
    0|0
  • İzmir? Köy? Gibi? Yok artık

0|0
    0|0
  • İzmir gelişmemiş diyeni bırakın gelsin hele. Gel hele gel.

0|1
    0|0
  • Cıdden ızmır kotu

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Kesin onu diyen hakkarinin daglarinda ikametgah ediyordur

0|0
    0|0
  • İzmire köy diyen köylü kim? Lütfen köyünüze geri dönün.

0|0
    0|0
  • İzmir havası suyu mükemmel şehir gitmeyi düşünoyorsan git seveceğine eminim sakin huzurlu

0|0
    0|0
  • Evet izmirin köyden pek bir farkı yok, milattan kalma otobüsler, bir yenilik, gelişmişlikte yok, zihinsel olarakta türbanlılardan nefret efiyorlar, açıklıksaçıklık ve içki tüketmeyi modernlik, çağdaşlık olarak görüyorlar, h hoşgörüden bir haberler, kuru kuruya izmire svdalılar, sevilecek hiç bir yanı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...