StarBucks'a Gitttiğinizde Ne İçiyosunuz?

StarBucksa gittiğinizde ne içiyosunuz hani starbucks müdavimleri var ya aramızda ona istinaden soruyorum Ne diliyim dondurmalı neskafe içince kendinizi dahamı marjinal hissediyosunuz? Espressodan kesinlikle şaşmam mümkünse uzun çekilmiş

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne olucak bir kahveye 10 - 15tl verince insan kendini bir marjinal hissediyor herhalde 😜 çok eski bir müdavimlerinden olarak white mocha tercihimdi ama gitmiyorum 2yıldır felan 😀 artık çay ocakları daha samimi geliyor 😀

0|0
    0|0
    • Aha müdavim geldi allah hepinizin belasını versin.. kapitalizmin silahlarından birini daha bu memletette yaşayan insanların üzerine doğrultanlar sizlersiniz :D oh be içimi döktüm karşılık vermezsen çok makbule geçer abi :D

• 2 yıldır gitmiyorum dedim ama cevap vermezsem olmaz şimdi 😀 starbucksa gelinceye kadar oooo bir sürü firma var ilk başta sigara gelirki starbuckstan daha yaygın😉

• Bir kahveye 10 tl vermek için aptal olmak gerek. Gitmiyorum starbucksa kendini zeki, kültürlü gibi göstermeye çalışan salaklar orda takılıyor. Daha huzurlu daha güzel ortamlar var

1|0
    0|0
    • Bizim sahilde anfora kafe var süper moruk on numara manzarası da var :D

• Kapitalizmin acımasızca tecavüz ettiği yerlerden birisidir sıtarbaks :D mecbur kalmasam valla bende girmezdim be :(

• insanların kendini zeki hissettiği yer:D:DD

• Java Chip.

0|0
    0|0
  • 1 defa gittim. Ondada su içtim. Dahada gitmedim

0|0
    0|0
  • Sarmıyo beni o tarz yerler :D Çay getir gardaşım diyom

Bize gelmez gardaş o tarz yerler :D

0|0
    0|0
  • Yanmış kahve