En ilginç tanışma anınız?

Her zaman tanışma , ilk iletişim anılarına ilgi duymuşumdur. Gerek arkadaşlarınızla gerek sevgilinizle veya hayatınızda ilk defa gördüğünüz bir akrabanızla anılarınız varsa buyrun 😁

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Liseye başlarken okul elbisesi almaya gitmiştim. Okul formalarını denerken bir kız kabini açtı nerdeyse çıplak yakalanıyodum. Kız özür falan diledi sonra tanıştık orda, kız bizim okula gelecekmiş. Arkadaş olduk sonra çıkmaya başladık lisedeyken falan. Eski bir çocukluk anısı :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ortaokulda okul konsey seçimlerinde rakibimizdi. Çok az bir farkla kaybettik. Nedenini sonra öğrenmiştim. Çikolata alıp dağıtmış hainler😂😂 yıllar sonra yine gıcıklık yaparak çıktı karlıma. Uyuz, soyadımlaa dalga geçiyordu. Şimdi onun soyadını aldım 😇☺

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İşginç bir tanışmam olmadı

1|0
    0|0
  • Mezarlıkta buluşma anım var 😄

1|0
    0|0
  • En iyi dostumla ölümüne kavga etmiştik birbirimize üstün gelemedik bizde dost olduk

1|0
    0|0
    • Boşver yumruğu gel tokalaşak?

• Aynen öyle lan gardaş iyi vuruyon ha dedi bende sen de sağlamsın ortamm dedım sarıldık öyle gitti dostluk işte

• Güzelmiş akdşdşfş

• Kıza tekme atarak tanismistim

1|0
    0|0
  • tatlı alırken :)

1|0
    0|0
  • Adres sordu no sunu aldim :D

1|0
    0|0
  • Lisedeyken okula nakil gelen yeni sarışın kızı sürüden ayrılan kuzuyu kaparcasına kapmistim 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...