Babası beni mi stalklıyor? Daha neleer?

Arkadaşlar flört ettiğim çocukla mesajlaşırken bir kere babasının eline geçti telefonu. Sen arkadaşımısın dedi evet dedim hiçbirşey yokmuş gibi iyi hadi veriyorum seninkini dedi. Bu olay 1 ay önce falan oldu. Bugün baktım babası bana takip isteği yollamış. Babası açık fikirli biri ama bana niye takip isteği attı anlam veremedim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cana yakın herhalde. Ya da çocuk babasının hesabını mı ele geçirdi. :D:D. dD Sahte hesap da olabilir dikkatli olun. ^^

0|0
    0|0
    • Hayır bugün işteyken aradım sordum sen konuşmaları tutuyormusun yoksa siliyormusun diye, siliyorum neden sordun dedi. Anlattım bende baban takip isteği yollamış diye. Benim babam? dedi güldü bende güldüm. Zaten telefonunda her uygulamada şifre var.

• Evet var 1 tane ama küçük 4-5 yaşlarında.

• Belki ondan bazı babalar alakası olmayan kız çocuklarına daha yakın davranırlar yani art niyetsiz demek istiyorum. :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Modern babişkolar

0|0
    0|0
  • ooo, aile boyu.
    Şaka biryana senin çocuk için çok kötü bu durum. Uzaklaş onlardan.

0|0
    0|0
    • Abi oğlu koca çocuk yani ne diye peşine düşüyor ki? Tavrımı belli edeceğim kendisine karşı. O da zahmet olmazsa babasıyla konuşsun.

• Babası bana asılmaz ya hiç sanmıyorum çünkü adam beni tanımıyor bile. Sadece merakından yolladı zannımca.

• Rahatsız edici bir merak, öyleyse.
      Ben bunlardan hoşlanmadım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni gözlemleyecek galiba merak ediyordur.

0|0
    0|0
  • Merak etmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...