Artık tek yaşama umudum gelecekteki eşim :( ?

Anlatmak istemediğim tonlarca ailevi sorun, ve bir adet ben var tükenmiş daha 20 yaşında ama geçerli olduğunu düşündüğüm sebepler yüzünden yaşama dair hiçbir umudum, hayalim, isteğim kalmadı herşeyi zorunda kalarak yapmaktan bıktım ve şu ara tek düşündüğüm şey ileride hayalini kurduğum bir erkek çocuk :(
Babası ve hiç erkek kardeşi olmayan annesinin koruması olacak ona destek olacak bir çocuk ve dolayısıyla bir baba adayı.. O kadar bunaldım ki buraya bunları ağlayarak yazıyorum içimi boşaltmak için sanırım okuyanlara teşekkürler..

1|4
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bak şurdan başlıyalım, hayat sana ne getirirse getirsin düştüğün yerden kalkmayı öğrenmen lazım. Eğer hayatını düzene koyabilecek birini beklersen o hayatın eskisinden daha berbat bir hale dönüşebilir. Onun yerine kendi yeteneklerini belirle ayaklarının üstünde durmaya çalış.

İyi bir eşi herkes hayal eder. Bende hayal ediyorum, ben çok takık biriyim hayatımda attığım her adım amaçlarıma hizmet etmiyorsa yaptığım hiç bir şeyden zevk almam. Eşimin bu takık psikolojideki birine dünyayı unutturabilmesini istiyorum zekasıyla duygularıyla beni ömrümün sonuna kadar büyüleyebilmeli. Bunları yapabilen bir kız arkadaşım var hayatımda fakat aynı senin gibi hayatı çok karışık. Gözümü korkutmuyor ama içsel mücadelelerinde kendine çok acımasız davranıyor onun modunu yükseltmektede her zaman başarılı olamıyorum, bak gördüğün üzere bir erkek bir kızın hayatını yola koyabilmesi için her zaman kurtarıcı olarak gelemiyor.

0|0
    0|0
    • Biliyorum zaten sorun da bu :( başıma gelecekleri tahmin ediyorum küçüklüğümden beri olgun bir yapım vardı şimdide öyle biliyorum çocukça heves değil bu, biliyorum evlenince aynı okuyup güçlü olunca geçer sandığım gibi ve geçmediği gibi bu da geçmeyecek, biliyorum annemin bahtı bana çeyiz ve kız arkadaşın gibi benim karşıma destek olacak birini de çıkarmayacak Allah :( işte o yüzden oğlum olsun istiyorum o beni hiç bırakmaz belki

• Haklısın bu ihtimali de düşündüm ama sonuç olarak yaşama sebebi bulamıyorum bu sefer neye tutunacağım bilmiyorum :(

• Destek almalısın, iyi bir psikolog bunların çözümü olur.

En İyi Kız Görüşü

• Oku hayatını kurtar

0|1
    0|0
    • Okuyorum zaten küçükken okuyunca geçecek sandım ama geçmedi daha da arttı

• Teşekkür ederim beni bir abla olarak uyandığın için.. zaten okulu bırakmak gibi bir aptallık yapmam önce mesleğimi elime alacağım ama işte böyle günlerde kötü şeyler olunca her şey üst üste gelince evlenip gitmek istiyorum :(

• Ne demek bunları gözünü açman için söyledim şimdi evlenirsen koca eline bakarsın evde sözün geçmez her evde kavga ve sorun vardır (sizinki ne derecede bilemem)

Erkekler Ne Diyor 22

• Kardeşim yeminle sanki ben yazmışıum gibi hissettim aynı şeyleri düşünüyoruz bende de sorunlar ve kımse çözemez her zaman olduhu gibi kendi başıma sessiz sedasız halletmeye calısıyorum ve yaşamlaa ilgili umut neşe hayaller yemin edebilirim sana bende de kalmadı yani yaşamıyo gibiyim zaten hissetmiyorum hiçbirşeyi...

0|1
    0|0
  • Cok cok gencsin. Yalniz olduğun icin girdigin bir psikoloji. Yardımcı olmak isterim

0|1
    0|0
    • Keşke yardımcı olunabilecek bir şey olsaydı teşekkür ederim

• Öyle ama sürekli gururunun eziklendiği bir çocukluk geçirince babana bile güvenemeyece bundan sonraki hayatını kurmak kolay mı dersin? Özgüven problemi, güvensizlik kimseye güvenememek, öyle bir adamın kızı olduğun için onun genlerini taşıdığın için özsaygının olmaması

• Sen cok olgunsun aslinda ki bunlarin farkindasin. Ustesinden gelebilmek tamamen senin elinde. Oncelikle kendinin ayri bir birey oldugunun farkına var.

• Benide şansızlık mahvetti hiçbir istediğim olmuyor devamlı bir şeylerin ucundan dönüyorum tam olacakken o yüzden yapacak bir şey seni belki de en iyi ben anliyorumdur ağla deşarj ol kendine gelirsin biraz

0|0
    0|0
    • 1 haftadan beri tutuyorum kendimi ağlamak zayıflık diye düşünürüm hep ama olmuyor :'(

• Bende olmayacağımı biliyorum zaten en çok koyan da bu :'(

• Bir kadının şansı daha yüksektir içini ferah tut 😉

• Hayat mükemmel yav. Bu kadar bunalcak ne var. Hayat mükemmel demek bile içim huzurla doluyor.

0|0
    0|0
  • Yaptığın seçim en doğrusu benimde olan her olaydan dolayı başkalarının bana iyi olarak gördüğü ve benimde onlara inanarak ama sonucu hep hüsran olan seçimlerimden dolayı tek yaşama tutunma isteğim bu

0|0
    0|0
  • Hayat ne kadar acılarla dolu olduğu kadar mucizelerle doludur.

Gecenin en karanlık vakti, güneşin doğacağı vakittir. Böyle hissediyorsan; şu an gecenin en karanlık vaktindesin, sabır ve sabat et.

0|0
    0|0
  • Üzülme bu da geçecek

0|0
    0|0
  • Isin zor ama asilmaz degil bana takip yapip ozelden yaz derlesiriz en azindan rahatlarsin

0|0
    0|0
  • sorun ne seni üzen olaylar ne

0|0
    0|0
    • Aile olayları

• Hayır babasız demedim ben öyle sayılırım zaten çocuğumun öyle olmasını asla istemem :( Babası olsun ama benim onla ilişkim çok sürmez bu gidişle bu psikolojiyle :(

• bence çözülemeyecek sorun yoktur

• Olur Birgün üzülme 👍👍

0|0
    0|0
  • Allah karsina sorunlarina cozum olacak bir es cikarsin

0|0
    0|0
    • Ona da umudum yok ama teşekkür ederim

• Hersey guzel olacak..

0|0
    0|0
  • siz kızların derdi hiç birmez zaten:)

0|0
    0|0
  • Hakkında hayırlısı umarım çıkar karşına düzgün biri erkek çocuğunda olur :)

0|0
    0|0
  • Ne olduki üzülme hepsi birgün geçer dikdur yıkılma sabret 😞

0|0
    0|0
  • benim yani :)

0|0
    0|0
  • Allah ne muradın varsa versin üzülme ağlama güzel günler çok uzakta değil.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel dileklerin için yakındır umarım o güzel günler :(

• Çok güzel demiş eğer doğruysa bende bekleyeceğim gelmesini, teşekkür ederim

• O sözler doğru rahat ol o güzel günler senin de hakkın.

• Neden biktin bu kadar

0|0
    0|0
    • Parçalanmış ailem yüzünden hiç bitmeyen sorunlar yüzünden başkalarının acıyarak bakması yüzünden daha da önemlisi benim artık gururumu kaybettiğimi hissetmem yüzünden

• Başkaları nasıl bakarsa baksın sabret

• bendensin panpa gel sarılalım :(

0|0
    0|0
  • üzülme... Allah seninle... ama sen bunun farkında değilsin. Farkına var.

0|0
    0|0
  • Aglamayacak kadar kötü olman üzücü

0|0
    0|0
  • üzme be kendini canım yazık göz yaşlarına be güzelim. hayat bir sınavdır. kimine iyi kimine kötü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...