Delirmek üzereyim? evlenmek istiyorum kızlar ego patlaması yaşıyor. Evlenmemeye yemin etsem yaşlanınca pişman olurmuyum?

gerçekten sinirlerim bozuldu. artık sabrım falan kalmadı. yaşım 30. dışarı çıkıp herkese dalacak derecede öfkeleniyorum ve moralim ve psikolojim bozuluyor. kızların hiçbiri bakmıyor sanki gençlikleri sonsuz kalacakmış gibi kibirli ve egolular. güzel bir ailem var annem babamdan başka değer verdiğim insan yok. gerçekten bıktım, pskolojim acayip bozuldu yalnızlıktan ve hiç sevdiğim bir insanın olmamasından. bazen delirecek gibi oluyorum sonra kendimi frenliyorum. sizce napmalıyım? parayla güç mü elde etmeye çalışayım? Rızkı veren Allah evet biliyorum ama çok da azimliyim zorlarsam iyi paralar kazanabilirim sanırsam. gerçi çok para kazansam nolcak ki beni sevebilecek bir insan olmadıktan sonra? bazen ölmeyi düşünüyorum, bu dünyayı çok boş görüyorum ama kendimi öldürsem Allah affeder mi ki acaba? bir ara bunalıma girdim, sinir stres yüzünden 1 ayda 5 yaş birden yaşlandım görüntü olarak, herkes aniden amca demeye kalktı. zor toparladım kendimi ama hala etkileri devam ediyor yüzümde. bunalıma tekrar girmek istemiyorum kendimi harap ediyorum sonuçta. napsam gece gündüz Allaha mı yalvarsam günahlarımı affedip beni bu dünyada bir an önce öldürmesi için? gerçekten çok çaresizim bir akıl verin arkadaşlar.

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...