Çalıştığınız yerde sizden büyük biri dalgayla karışık sizi rencide edici konuşuyor ne yaparsınız?

Lütfen yapamıycağı şeyleri bağırırım çağırırım şunu yaparım bunu yaparım diycek insanlar cevaplamasın mantıklı cevap vercek yaşamış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• O her kımse cek bı yerde konus once

0|0
    0|0
    • konuşmadan anlıycağını sanmıyorum sanki derdi beni sinirlendirmekmiş gibi

• ben 20 yaşındayım adam 35 yaşında 10 senedir orda çalışıyor ben daha 1 senemi doldurmadım tepki gösterdiğim an zararlı ben çıkarım yine

• Kendını ezdırmeye gonlun el verecek mi

En İyi Erkek Görüşü

• Seni dalgaya alanı asla ciddiye alma. Allah kimseyi; insanları küçük görmeye kalkışan, alaycı tipli insalarla muhattap ettirmesin.

0|0
    0|0
    • ciddiye almamaya çalışıyorum sabrediyorum ama insan içinde rencide edici şekilde davranıyor ya aklı sıra dalga geçtiğini sanıyor ya da kasıtlı yapıyor ve ben 20 yaşındayım bunu yapan adam 35 yaşında

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin içinde bir şey demem ancak daha sonra yalnız yakaladığım ilk anda uyarırım bir daha bu şekilde konuşmamasını, rahatsız olduğumu söylerim açık bir şekilde.

0|0
    0|0
    • peki düzgün konuşmadan anlamıycağını düşündüğün bir tip ise sen güzellikle söylersin ama o bunu farklı yerlere çekerse

• Senle muhattap olmaya başladığı anda kalk ve başka yere git.

• İmalı bakışlar atarım rahatsız olduğumu belirtecek

0|0
    0|0
    • bu olabilir çünkü konuşmaya kalksam o an tamam der ama içten içe düşmanlık besler ve başıma ilk fırsatta iş açabilcek adam

• malesef ki salaklar demezler bile kendinden 15 yaş küçük birinin hakkında neden böyle konuşsun diye

• Hım takma canını sıkma

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...