Kürtler hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ben hep onlar dışlandığı zaman üzüldürdüm. Irkçılık olarak nitelendirirdim. Ama karşılaştığım birkaç tanesiyle cidden çok kaba ve kötülerdi. Belki de bana öyle gelmiştir bilmiyorum.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• her kürt kötü değildir aşırı bir ırkçılığım yok yargılamam kimseyi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kürtlerdeki en sevmediğim özellik (bunu genelliyorum) hiçbirtanesine güven olmaz. dakka da seni satıverirler. kürtlerin içinde çok yaşadım 3 sene van da yaşadım. vatan millet sakarya derler 2 dakka sonra pkk bayrağı açarlar.

0|0
    0|0
  • kendilerini çok kurnaz sanıyorlar çoğu türklerden çok daha yobazlar

0|0
    0|0
  • Gözüne batan adamları tüm kürtlere mal etme çünkü ne zaman sinirlensen yargılarını boşa çıkaracak biriyle mutlaka karşılasırsın ben ünide o kadar masum, saygılı, kürtlerle karşılaştım ki ne yaparsan yap nefret edemiyorsun bu toprağın insanından.. Ha o bahsettiğin yoldaki insanları da anlamaya çalış belki onlarda tesir altındadır kandırılmıştır sağlıklı düşünemiyorlardır..

0|0
    0|0
  • Sana katıldığım söylenemez üniversitedeki arkadaşlarımın 5-6 tanesi çok iyi ve kibar insanlardı aslında kürtler ve türkler kardeşler ama bence medya bunları yanlış yazıyor. evet gerçekten de bir terör örgütü var kanaatimce doğudaki kürt halkını kışkırtıyor ve olaylara sürüklüyor medya da bunu toplumun önüne yanlış serdiğinin düşüncesindeyim

0|0
    0|0
  • İnsanları ırklarına doğdukları şehirlerine göre değerlendirmek çok yanlış. İnsanları birey olarak değerlendirmeliyiz. 5 parmağın bile beşi bir değil. Kardeşler bile farklı düşünce davranışlara sahip.

1|0
    0|0
  • En nefret ettigim mllet sirasi 1kurtler
    2 ingilizler 3 suriye 4 araplar gerisi ile sorunum yok

0|0
    0|0
  • kurtleri sevmem bu bir gercektir

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum onlardan

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum benden uzak olsunlar umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Ülkesini seven kardeşim ama sevmeyen bölücülük yapar defolup gitsin görüşündeyim

1|0
    0|0
  • sen şimdi kürtler diyorsun ama sende kürt geni olmadığı ne malum?

0|0
    0|0
    • genle kürt olunmuyor şerefinin olmaması lazım önce sonra hain olacaksın kürt olmanın şartlarından iki tanesi bunlar

• @AnormalKişi kardeşim ben kürt asıllı zazayım. aslında duruma şöyle diyelim. ne ile besleniyorsan kendini ona yakın görürsün. ben hep askerlerin polislerin komutanların arasında kaldım. evim bir askeri lojmanda. kendimi onlara daha yakın görüyorum. sağolsunlar bu güne bu gün birinin bize karşı saygısızlığını da görmedim. hepsini birbirinden çok seviyorum.. anlatabildim mi durumu?

• senin düşündüğün gibi düşünenlere hiçbir lafım yok benim güneydoğulu arkadaşım var senin kürtlük anlayışına göre kürt kürtlerin yüzde 90 ı şeref-sizdir diyor kendisi bile

• %99.99'u hain ve teröristtir.

0|0
    0|0
  • çoğu beş para etmez atatürk ve bayrak düşmanı

1|0
    0|0
  • Ezik olduğu sürece abisin derler işin geçtiği anda seni bitirirler sırttan vururlar

0|0
    0|0
  • En iyi kürt ÖLÜ kürt... Lafım pkk ve hdp yandaşlarına...

1|0
    0|0
  • mesele tamamen eğitim türklük ya da kürtlük meselesi değil.

0|0
    0|0
  • her kürt pkklı değildir kanks
    sadece % 95i pkklı

0|0
    0|0
  • Mutlaka iyisi de var ama genellikle çok kaba insanlar. Irak, Suriye'deki zihniyeti yaşıyorlar. Cehaletleri yüzünden çabuk kandırılıyor ve çok tehlikeli bir teröriste dönüşebiliyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır alakası yok. Irkçılık yapmam kesinlikle. Yapanada karşıyım.

0|2
    0|0
  • kürtler derken sen bir cogunluktan bahsediyosun ve ben bu çoğunluktaki her bireyi tanımadan ne dusunecegimi bilemem. Bu yüzden insanları ırklarına göre değil kişiliklerine göre yargılıyorum.

0|2
    0|0
  • Onlar hakkında düşündüğünü yazarsam görüşüm degil hesabım kapanır o yüzden susuyorum 😂

0|0
    0|0
  • Allahin bir kulu... bana insan olana bende insan olurum... din, irk benim icin fark etmez!

0|0
    0|0
  • Bu ülkeyi Kürt-Türk diye ayırdığınız için hiç bir bok olamıyoruz. Hepimiz bu toparklar üzerinde yaşıyoruz ve haliyle bir milletiz. Elbette iyisi de kötüsü de olacak fakat bunu ırka bağlamanın yanlış olduğunu anlamak gerekir öncelikle. Artık insanları insan oldukları için değerlendirin ırkıyla, yaşıyla, cinsiyetiyle, kaşıyla, gözüyle değil.

0|0
    0|0
  • Ben şehit Türkler tanıdıkça hepsi kö pektir

0|0
    0|0
  • hödük

0|0
    0|0
  • İnsanlar

0|0
    0|0
  • Hepsinden nefret ediyorum iğrenç bir ırk.

0|1
    0|0
  • Canı cehenneme hepsinin.

1|2
    0|0
  • Çoğusu böyle kürtlerin. kürtlerden nefret ediyorum alayı hdp li pkk lı, iğrençler.

0|3
    1|0
    • en doguru cevab

• kendileri katliamci

• @King180 Ermeniler ordu yönünden zayıf lakin lobi faaliyetlerinden güçlü

Yükleniyor...