ATATÜRK' ü seviyor musun sevmiyor musun?

Ben kendim sevmiyorum kimseyi de sevmek zorunda değilim bir insana bir insanı sevmek zorundasın demek en büyük saçmalık. Sevmeme nedenim dini arac olarak kullanıp sonra da başta kullandığı bu değerleri teker teker inkılap adı altında kaldırmasını. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Seviyorum
    74% (28)63% (12)70% (40)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    16% (6)32% (6)21% (12)Oy Ver
  • Kararsızım
    8% (3)0% (0)5% (3)Oy Ver
  • Düşünmedim
    2% (1)5% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır sevmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• Seviyorum, sırf şu milletin gırtlağına kene gibi yapışmış yobaz-dinci taifesinin sırtını sıvazlayıp, fırsatını bulduğunda göt gibi ortada bırakmak suretiyle 'siktir çekmesi bile yeter adama hayran olmak için.

Elin yunanlısı bile geçen cumartesi günü Atatürk'ü sevdiğini söylüyordu, hani şu yunanın denize döküldüğü milli mücadelenin lideri olan Atatürk.

bir sizin gibi yobazlar bilmiyor kıymetini. 'Yeni padişah benim' diye tepenize binip hepinizi sömürseydi tapardınız.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Bak iste bir cahil daha birader kimse kimseyi zorla sevecek degil ya sevmeyenler serefsizmi oluyor

• Sevmiyorsan çekip gideceksin onun kurduğu ülkeden.

• Ben onun kurdugu ulkede yasamiyorum ben Fatihin feth ettigi topraklarda yasiyorum ben osmanlinin hüküm sürdugü topraklarda yasiyorum

• Seviyorum.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum nedeni ise gunumuzdeki insanlarin onu abartarak yuceltmesi ve diger liderlerimizin adinin anilmamasi resmen tapiyor bagzilari

1|0
    0|0
  • Atatürk sevdiğim ve saygı duyduğum bir liderdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...