Neden Bu Kadar Eziğim?

aslında başlık cok net bir şekilde açıklıyor sorunumu..

İşte 19yasındayım. kızım ve sımdıye kdr hıc erkek arkadasım olmadı.. hep okul hayatımda olsun ewdeki hayatımda olsun ikinci plandaki arka plandaki ezik oldum.. saclarım yuzum cok kotu bence.. ne zmn bıseler solemeye kalksam kızarırım sacmalarım.. içine kapanıgım ve bu sebeplerden dolayı da sureklı ewden cıkmıyorum.. okulda dershanede nerde olursam oluyum insanlar hep bana acı çektırdı benımle dalga gectıler kımse benı cıddıye almadı çok eziğim böyle dut gibi. ezik duta ne yaparlar biliyorsunuz üstüne bile basmaya iğrenirler öyle bir şeyim vede çok safım arkadaşım pek olmadı olanlarsa hep beni kullandı.. ilk önce beni cidden anladınızmı dıye bı soru sormak istiyorum?
ve bu bunalımda nasıl kurtulmalıyım diye yardım ıstıyorum.. ya da kurtulabılırmıyım diyeyim.. gece gece kımse de sallarmı bılmıyorum ama dusuncelerınz benım ıcın cok onemlı..

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• 1. makyaj yap
    2. fitness yap
    3. gündemi takip et
    4. hobi edin

0|0
    0|0
    • hepsi para gerektiren şeyler szjfjfjfj

• makyajsız dısarıya cıkmıyorum olmuyo ama kendımı dıgerlerınden asagıda goruyorum

• O zaman bir spora başla ve en iyi olmaya çalış
      Yukardakileri yap bak işine yarar

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim seni çok iyi anlıyorum emin ol. İnsanları fazla umursuyorsunki böyle düşünmüşsün. Asla ezik değilsin ezik çok farklı bir kelime. Sadece içine kapanıksın. İnsanları umursamamaya başladığında çok daha mutlu olursun. Kendini en güzel hissettiğin halinle git her yere, böyle başla. İkinci olarak da insanlarla konuşmaktan çekinme. Her yerde aktif ol demiyorum ama çekingen de olma. Bak göre devamı gelecektir :) Ben de 18 yaşındayım.

0|0
    0|0
    • tesekkurler ınsanları cok takıyorum evet fakat oyle seyler yasadımkı hayatta tas olsam catlardım yıne de dayanıyorum ne bıılıyım dershane okul hangı ortama gırsem benı kucumsuyolar hep benle dalga gectıler ıgrenc lakaplar takıldı nasıl ezıldım anlatamam ve donup hıcbısey soylıyemedım kımseye:/ kucuk bı ılcede yasıyorum herkes benı tanıyor benım ıcın o ezık kızmı denıyor en sunepe ınsanlar bıle bunu dıyor

• tamam canım tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 21

• normal bir insansın. sjfjff

0|0
    0|0
  • Ezgi adi pekde fena degilbe kizim uzulme bukadar.

0|0
    0|0
  • Kimse senin ne olduğunu belirleyemez azıcık seviyorsan kendini kendine düzelt, istersen seninle bu sorunu konuşabiliriz

0|0
    0|0
    • yardım edıcekmısın yıne boyle bı konu actım yardım edıcez dedıler konuyu belden asagıya vurdu benden faydalanmak ıstedı

• Yardımcı olurum ozelden yaz istersen

• takıp edıcem mesaj atsan olurmu 1 xperdeyim atamıyorum

• Biz ne desek boş her şey kendi elinde

0|0
    0|0
  • Üzüldüm ama zararın neresinden dönsen kardır bence. Psikolojik destek alman yararlı olabilir çokça takıntın var anladığım kadarıyla. Alamayacam diyosan da şimdiye kadar düşündüklerini unutup yeni bir sayfa açman gerekecek

0|0
    0|0
    • pskıyatrıse gıdıyorum uc dakıka dınlıyor gonderıyor ılacta kullanıyorum faydasını gormuyorum uyuyorum sadece

• bir insan ne yaparsa kendine yapar ilk önce sen kendini ezmekten bir vazgeç aşırı derecede özgüvensizlik var erkek arkadaşın veya bierkeğin kızarakadaşı olması sosyal olduğu anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • aynı piskoloji içene bende sokmuştum kendimi ama birde bu dediklerinin aksini diyip kendine azgüvensen tüm sorun çözülcek

0|0
    0|0
    • güvenemiyorum işte kendimi diğerlerinden aşağı goruyuorum ben hep oyle hıssetırıldı ınsanlarla konusunca aglıcak gıbı oluyorum

• bır arkadasım bıle yok

• Yahu gel ben olim arkadaşın niye bu kadar sokıyorsun canını

• Bir şeyler başarmaya başlaman lazım kendine güvenin gelmesi için bunu da en iyi yaptığın şeyin üzerine yönel kitap oku kendini ifade etmen gelişir ya da spora gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • hayatım kıtap okumakla gectı okuyorum sporada baslıcam bı turlu yenemıyorum su durumu kendımı de ıfade edemıyorum ınsanlarla konusurken gozlerım dolar sesım kısılır

• tamama işde hedeflerini sırala ve yap inşallah senin için iyi olur hayatında başarılar

• tesekkurler ama ımkansız degılmı hayallerım suanda bu sehırden gıtmem mumkun degıl

• ezik değilsin takma bişeyi

0|0
    0|0
  • eziklik bir kader değil seçimdir..

0|0
    0|0
    • ben secmedım hıssettırdıler bana aılem olsun ınsanlar olsun

• sen taviz verirsen herkes sana birşeyleri dikte eder.

• erkek arkadaşın olmadı diye ezik değilsin

0|0
    0|0
  • Kendine güvenip insanları boşvermeyi denesene dostum

0|0
    0|0
  • Ezik değilsin sadece kuruntuların var

0|0
    0|0
  • sen ezik değisin sadece hayat biraz egolu

0|0
    0|0
  • Dış görünüşün nasıl birde iç

0|0
    0|0
  • benim boşrolüm ol

0|0
    0|0
  • sacmalama kendini düşük hissetme

0|0
    0|0
  • la git kendini at çatıdan kurtul mk en iyisi

0|0
    0|0
  • Canım benim yaa :(

0|0
    0|0
  • Ergen psikolojisi

0|0
    0|0
    • 5 yıldır boyle hıssedıyorum

• Yoo hiçte ezik değilsin, hatta iyi yanların daha çok, basit kızlardan kat kat iyisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendini ezik görmemekle başla.
    Kendine bak ve insanları umursama.

1|0
    0|0
    • eskıden ınsanları hıc umursamazdım umarsamadıgım halde basıma ne oyunlar oynandı canım nasıl yandı benı naısl ezık gorduler anlatamam

• Onlar görse bile sen kendini öyle görme. Gereksiz insanları gereğinden fazla umursama.

• Sen kendin hakkında böyle düşünürsen başkaları neden farklı düşünsün? İlk önce bu düşüncelerinden kurtul

0|0
    0|0
    • ailem ve arkadaşlar bana hep kendimi ezik hissetirdiler

• Ezik dut arkadaşım öncelikle kendine önem vermelisin yani kendini sevmelisin tabi aile çok önemli evde ezilenler her yerde ezilmeye mahkum olurlar ya da tam tersi baş belası. Birey olduğunu unutma konuşkan olmaya çalış ve girişken davran ve KENDİNE İNAN ben bunu atlatabileceğini biliyorum eksiklerinin farkındasın çünkü yapabilirsin bunu...

0|0
    0|0
    • nasıl atlatıcam bılmıyorum bes yıldır yasıyorum bu sorunu zoruma gıdıyor artık dayanamıyorum benım kadar dusunen ınsan yoktur sanırım dusunmekten kafayı yıyecegım

• Kız üzülme be

• sen olsan sende uzulurdun bebeksi

• Bunun sebebi öz güven eksikliği.
    Kendine güvenini kazanmalısın.

0|0
    0|0
  • Acilen ezik olmayi birakmalisin

0|0
    0|0
  • Aynen bende senin gibiyim benim gibi biri olmasina xok sevindim

0|0
    0|0
  • Kendine bakmaya çalış. Makyaj yap, kiyafetine biraz özen ver

0|0
    0|0
    • heryere makyajlı gdııyorum olmuyor fakat:/

• tabi herkes süper olması değil ama çirkin olduğunuda inanmiyorum

• Hani kendini boyle hissetmedinin arkasinda ailen mi var acaba yani bu kendini geride birakmanin sebebi?

0|0
    0|0
    • ailem ve arkadaşlar bana hep kendimi ezik hissetirdiler

• sagol canım bana destek oldun sen Şu an napıyorsun okuyomusun calısıyormusun

• Bende okuyorum sukur yani boylede devam

Yükleniyor...