Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşcinsellik doğuştan gelen birşey olduğu kanıtlanmıştır ve hastalık değildir. Buna rağmen ne düşünüyorsunuz?

1|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Heteroseksüellik kadar normal

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç kimseyi yargılamam böyle olan arkadaşlarım da Var ailem bile eski kafalılık yaptı 3 gün evden çıkarmadı yasakladı falan amaa dinlemedim çünkü kimse beni ilgilendirmez böyle eski kafalı dışlamaları da bir kenara bırakıp hayatımıza devam etmeliyiz diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Saygımm sonsuzz destekliyorumm 👏👏 lgbt bireyiyim ✌

1|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum , destekliyorum , seviyorum onları..

3|1
    0|0
  • Normaller.

0|0
    0|0
  • Kötü birşey düşünmüyorum kimseyi cinsel tercihi ya da herhangi bir başka tercihi için yargılamıyorum çok normal buluyorum.

0|0
    0|0
  • Kötü bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Benim sahsen herkese saygim var benim icin sahsen siradan insan gibiler ayni saygiyida onlardan gordugum suruce sorun yok ve din dusmanligi yapmadiklari surece

0|0
    0|0
  • Temcit pilavı gibi aynı konulara tekrar tekrar girmekten sıkılmadınız mı ya? Burası karışacak birazdan, vaziyet alın.

0|0
    0|0
  • Hemcinsleriyle ilgilenen sıradan insanlar. Öyle arkadaşlarım var ve gerçekten çoğu insandan daha iyi insanlar.

0|1
    0|0
  • Bu konunun bu kadar çok açılması hoş bir şey değil çünkü homofobikler direk saldırıya geçiyor ve bu hiç hoş değil. bu sorular homofobikler için sorulmuş gibi.

0|0
    0|0
  • umursamıyorum ama iğrenç geliyor

0|0
    0|0
  • bence herkes hayatını istediği gibi yaşamalıdır ve herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalıdır

0|0
    0|0
  • Düşünmüyoruz

0|0
    0|0
  • insan olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiçbir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Homofobiğim ben latifesi bile kaçmaması yetiyor.

0|0
    0|0
  • Bir escnsl olarak doğuştan olduğuna inanıyorum çünkü kndimi bldm bileli boleym bn

0|0
    0|0
  • saygı duyarım arkadaşta olurum onun varoluşunu reddedemem

0|1
    0|0
  • Bilmem görüş meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...