Bu kişilerin amacı ne?

Arkadaşla etrafımda birkaç insan var ve bu insanlar habire benimle dalga geçiyorlar, dedikodumu yapıyorlar, lakap takıyorlar. Bu kişilerle kavga etmem sonucu böyle yaptılar aslında kavga dediğim bir tartışma bu tartışmaysa yine benimle dalga geçmeleri sonucu oldu. İnsanları üzmek istemediğimden laf söylemem alttan alırım ama o zaman susmadım baya bir dalga geçmişlerdi. Bu tartışma internet üzerinden oldu grup konuşması. Diğerleri de üstüme geldi ben sustum. Çünkü ben ne kadar konuşursam onlarda 3 misli konuşacaklardı. Ve sustuğum halde baya konuştular internet üzerinden buldukları lafları söylediler filan. Tabi bunlar tartışmadan öncede yine dalga geçiyolardı filan dedikodumu yapıyorlardı. Ancak tartışmadan sonra daha da arttı bunlar. Lakap takmaya başladılar. Her gün dedikodumu yapıyorlar. Başarılı birisiyim de. Başarılı olduğumda da somurtuyolar. Sizce bunlar neden böyle yapıyorlar? Amaçları ne?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kavga ettiğin için hincini alamamis bida bulasiyor kavga edelim diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sustukça iyice ezmeye çalışacaklardır seni. Sadece bir kere iyi bir cevap verirsen onlara kendini ezdiremeyeceğini anlarlarsa bir köşeye siner bir daha karışmazlar.

0|0
    0|0
  • çekemiyorlar ve seni güçsüz düşürmeye çalışıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...