Babamla anlasamiyorum?

Cok fazla sıkistirilmaya opulmeye gelemiyorum yani sevmiyorum.. babamda bunu bile bile inatla gelip sariliyo opuyo.. seviyorm bende ama icimde yani disa vuramiyorum.. sonrada darilip gidiyo küsüyo bnmle konusmuyo.. benim gibi olan var mi sizce ne yapmaliyim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben babama sarılsam iter beni

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevgilin öpse gayet iyi anlaşırdın değil mi

1|0
    0|0
    • Annemde oyle dedi biraz once.. sevgilin opsun ama baban opmesin demi dedi... ne yalan soyliyim smdi.. 4 sevgilmlede brlkte oldm opustum sevistim..

• bu kızların baba sorunsalından bıktım artık :)

0|1
    0|0
  • yorum yok

0|0
    0|0
  • o baba sonuçta be.. benim kızım olsa onu hep öpüp koklarım sonuçta canımdan bir parça

1|1
    0|0
  • Sadece öpme skıstrma konusunda mı anlasamiosun

0|0
    0|0
    • Dier konualardada. Mesela makyaja kiyafetime karisir disari cikmama karisir ole kolay izin vrmez biseye. Biraz baskici otoriter bri

• Oo tam skıntı desene o zamn cok zor ya

• agla

0|0
    0|0
  • ne bilem qanqa

0|0
    0|0
  • Seni kocaya vermez bu

0|0
    0|0
  • Baba darılıp küsüp giriyor ha?

0|0
    0|0
    • Aynen.. mesela smdi birsz once yasadm bu olayi tamam hakli olarak sevmek istiyo ama 21 yasndaym bni sikistirip opmesi hosuma gitmiyo.. kinsmuyo Şu an küs benmle

• Babanın psikolojisi bozuk

• Kaç yaşındasin

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar var babası olmayan yerinizde olmak çok istiyen nankör olmayın bence
    Sen onun evladısın en doğal hakkı bence
    Hem hiç sevmese öpmese dahamı iyi olur

0|1
    0|0
  • bende senin gibiydim :D etrafımdaki insanlar babalarını kaybedince bu huyum gitti :/

0|1
    0|0
  • Yorumlara baktımda 4 kişiyle birlikte olmuş babası böyle bir orspunun babası olduğunu bilseydi suratına tükürürdü ya neyse

0|0
    0|0
    • Sssstt.. sus.. duymasin.. bilmiyo.. beni öldürur ogrenirse 😢

• Yaaa niye boyle ypiyosun ki 😢😢

• Senin gibleeden iğreniyorum trollmüsün nesin bir git be

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende biri saçımı veya üstümü başımı düzeltirse çekiştirirse ağzının ortasına vurasım geliyor ama açık açık söylüyorum sende söyle

0|0
    0|0
  • ☺Şikayet ettiğiniz şeyleri yaşamayı bırakın gölgesini dahi özleyenler var... bilin istedim

1|0
    0|0
  • Dua et baban öyle Allah bana da verseydi keşke

0|1
    0|0
  • öpsene kızım yaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...