Arkadaşlar yardımcı olur musunuz fikir verin?

2 aydır nişanlıyım ağustosta düğün var bugün yaşadım bu olayı nişanlım bize gelen biri değil babam filan hep ister gelsin oturalım aileci ama gelmez ha ben onlara gitmek zorundayım ben gelinmişim öyle der neyse bu akşam yemeğe çağır dedi babam bende söyledim yok dedi ne zaman desem yok diyo zaten kalbim kırıldı size gelmek zorundamıyım istemiyorum dedi gelme tamam biz insan değiliz dedim sonra evi iki sokak ötemizde kapıdayım aç dedi bende sevndim yemek için geldi sandım derken birdan kapıyı açar açmaz yüzüme tokat patlattı karnıma ymruk atıp beni itip kapıyı çekip gitti ben şoka girdim sadece yemeğe gelmesini istedim hiç bir zaman gelmiyo ki babamıda arayıp sormaz ama ben onun aileisne öyle davranmıyırum şimdide böyle yaptı ben napıcam çok kötüyüm

1|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak buzel arkadaşım şimdiden bunları yasiyor san hiçte iyi bisey de il senin yapmak gereken en doru şey yolun başındayken bitir bu işi bitirmeden yarın öbür gün eklendiğinde evliliğin surmesse bosanirsan dul kadın olarak herkes kötü gözle bakar sana ailen bile senin hakkinda kötü düşünür dışarı çıktığında ailen seni yalnız bırakmaz hayırlı aksamlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrıl demek lazım kardeş niye sen gelin isen o da damat şartlar eşit bir kere.
    2 Sokak ötede nişanlısının evine gitmemek ney ya?

Hadi bunları geçelim desem şiddet gördün sen nişanlından ortada neden de yok.
    Nedeni olsa şiddeti tasvip etmiyorum ama bu adamda ciddi problem var bu kısma dikkat çekmek istiyorum.

Sen hakkını arayınca dayakla mı susturacak sen hiç konuşamayacak mısın ve hiçbir şeye hayır demeyecek misin evlenince.

Canım bak mübarek gün Allah gerçek yüzünü göstermiş yarın öbür gün bu adamla evlenip çoluğunla çocuğunla ayrılmak yerine bugün biletini kes bence.

O kim ki sana şiddet uyguluyor? Bugün bunu yapan sokak sayılıyor hem de kapı önünde saygısızlığın dibi kurtul o kişiden canını kurtar kardeş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• At yüzüğü zindana girme.

0|0
    0|0
  • at nişanı gitsin şimdien şiddetse evlendiğinde agzına sıçar seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayrılmalısın. dayak da noluyor gelin diye köle mi alıyorlar sanki daha nişanlı iken böyle yapan evlenirken kimbilir napar. babam kıyamıyordur sana elin oğlu nasıl kıyıyır aklını başına al at yuzugu kafasına

1|0
    0|0
  • babana söyle

0|0
    0|0
  • Pislik

0|0
    0|0
  • Ve sen bu adamla evleneceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...