Küçük çocuğunuz kız/erkek sizi kıskanması hoşunuza gider mi😁😊😥😂😎 ?

Mesela erkekler Annelerini yabancı bir erkekle konuşmasına bile tav olur. Annelerinin yanında adeta bir koruma gibi takılırlar 😂 😎Küçük çocuğunuz kız/erkek sizi kıskanması hoşunuza gider mi😁😊😥😂😎 ?Hele kızlar babalarının başka bir bayanla fazla samimi olmasından hoşlanmazlar. Çünkü kızlar için babaları ilk aşklarıdır ❤❤

7|1
34|4

En İyi Kız Görüşü

• Yeğenim ablamı çok kıskanır. Erkek falan fark etmiyor ona pek. Ben gitsem sarılsam anneemmm diye hemen yanına gelip bizi ayırmaya çalışıyor. 3 yaşına yeni girdi daha bir de. 😋 Ben de öyle beni kıskanan küçük bir oğlan isterim. Ama tatlı tatlı kıskanacak. Öyle sana şunu yaparım falan derse... cık cık cıl 😄

0|1
    0|0
    • Mesela oğlun dicek anne çok kısa giyinmişsin ters ters bakıcak :D ya da yabancı bir erkekle konuşuyosun adama sinirli sinirli bakıyor bıraksan vurcak :D

• Küseriz hemencik 😐

• Ben oğlumun gönlünü almayı bilirim. O bahsettiğim yeğenim en çok bana küser ama en çok da beni sever. 😇

En İyi Erkek Görüşü

• Giderrrr

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Ne küçük kızı ben hala babamı paylaşamıyorum 😂 Geçenlerde eski iş arkadaşıyla karşılaştık annem yoktu bunlar konuşuyorlar ordan burdan falan sinir oldum kadına suratımı beş karış astım babam beni tanıştırıyor bu büyük kızım benim diye o da aa sana benziyor diyor😳😳 deli olcaktım 😡

0|1
    0|0
  • Bir kızımız olsa eşimle benim babasını paylaşamasa çok şirin olur sanırım küçükken bende çok az babamı paylaşamıyordum

0|1
    0|0
  • Çok şeker olur

0|1
    0|0
    • Anne o adamlar bir daha konuşmanı istemiyorum niye oğlum istemiyorum ya bak bir daha konuşursan ağzını yüzü kırarım onun dermiş 😎

• Gider tabi.

0|1
    0|0
  • Gider. d

0|1
    0|0
  • Gideeer 😱😱

0|1
    0|0
  • Hayali bile güzel iken gerçeğin kim bilir nasıl güzel olur herkesin hoşuna gider ya ☺☺

0|1
    0|0
  • Gitmez mi be

0|1
    0|0
  • Çok tatlı bisey bence😍

0|1
    0|0
  • Gider tabisi 🙆

0|1
    0|0
  • Tabiki hoşuma gider :)

0|1
    0|0
  • Kızlar en çok babalarını severler.

0|1
    0|0
  • Çocuğum olursa o zaman söylerim

0|1
    0|0
  • :D akşam diyomuş baba annem bir adamla konuştu ortalık karıştrma sebebi

0|1
    0|0
  • Çok şirin olur ya 😇, ama ben annemi daha çok seviyorum 😄

0|1
    0|0
  • 😂😆 gider tabi

0|1
    0|0
  • Çok tatlı olur

0|1
    0|0
    • Mesela oğlun dicek anne çok kısa giyinmişsin ters ters bakıcak :D ya da yabancı bir erkekle konuşuyosun adama sinirli sinirli bakıyor bıraksan vurcak haha yine çok güçlüyüz :D 😎

• Gitmez olur mu ya hayali bile cok guzel 😊

0|1
    0|0
  • Ayy benim icim gider ona yaa. Beni kiskancak he 😊😊

0|1
    0|0
  • Gider herhalde evli değilim ama gider diye düşünüyorum 😊

0|1
    0|0
    • Mesela oğlun dicek anne çok kısa giyinmişsin ters ters bakıcak :D ya da yabancı bir erkekle konuşuyosun adama sinirli sinirli bakıyor bıraksan vurcak :D

• Çok sevimliii 😀

• Bende babamı çok kıskanırım 😊

0|1
    0|0
  • Tabiki 😄

0|1
    0|0
  • Goruruz insallah o gunleri😊

0|1
    0|0
  • Ooo gitmezmi çok güzel bir duygu

0|1
    0|0
  • Hâla değişmedim umarım çocuklarımda aynı olur 😄

0|1
    0|0
  • Gider

0|1
    0|0
  • Gider tbiki

0|1
    0|0
  • eveet kiskansin😁 en cok babasini kiskansin 😂😁 ayyy ölürüm bn ona ❣

0|1
    0|0
  • Gider

0|1
    0|0
  • Gider evet.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızım veya oglum ayırt etmem kıskanmazlar ya ama uyarırlar Şu an yegenlerım var ve hepsını cıkardım bgıun dısarı ve arkadsımla karsılastım kız yegenlerım dayı o kım bı daha gorusmek yok sevmedım erkekler dayı yengemı yaptın ya hayırlı olsun dıyolar :D sızce

0|1
    0|0
  • giderr

0|1
    0|0
  • Gitmezmi ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...