Parayla her kadının elde edilebilmesi durumu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Öncelikle özür dilerim bu soru için, ama kafamı karıştıran bu duruma bir çeşit görüş duymam lazım. Saçmalamadan seviyeli bir şekilde şey yapın.

Güncellemeler:
Genel algı, benim görüşüm değil. Oraya erkeği de ekleyerek görüş yapabilirsiniz.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Klişe olucak ama ,
    paranın satın alamayacağı şeyler var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Namusa onem verenleri elde edemessin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 11

• her kadın elde edilemez ama birçok kadın ve erkek elde edilebilir. bu sorunun öznesi neden kadın? erkeklere para verilse ve kötü bişey yapılması istense sence yapmazlar mı

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum biliyorum knk.

0|1
    0|0
  • her kadın için geçerli değil

0|1
    0|0
  • para kılıtlı butun kapıyı acar :)

0|1
    0|0
  • Evet haklısın. Zeki bir adam paranın gücü ile her kadını elde edebilir. Bir çoğu doğrudan zenginliğe gelir. Az bir kısmınıda , parayla yapacağın jestler , romantik kurgular sonucunda yine sana gelecektir. Aksini söyleyen yalan söylüyor. Şimdi hepsi öyle birşey yok diyecektir. Kim inanır ki?

0|0
    0|0
    • Kardeş yanlış duymadım değilmi? Zeka ve Para dedin. Ve bu fantazik bir erkekte olacak. İmkansızdır da. Zeki insan para harcamaz. @Murat87

• Zaten dikkatini çekerim bir çoğuna gerek yok dedim. Ama az bir kısmı doğruda paranın büyüsüne kapılmayacaktır. O zamanda yine para ile yapacağın şeyler devreye girer. Çok zengin olanlar çokta zeki oluyorlar bu arada

• % verecek olursak % 82.5 i öyle

0|1
    0|0
  • hic bise düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Edilir. Önüme bir adam bugattiyle gelsin ben bile ona veririm.

0|0
    0|0
  • Oyle kadin cok az.

0|0
    0|0
  • Orysp kadinlari elde edebilirsin sadece. ;)

0|0
    0|0
  • ekşisözlükte bu konuya uzunca yazdım tekrar yazamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...