Hayat çok anlamsız değilmi?

okul tamam yaz tatilinde çok sıkılıyorum görüştüğüm kimse yok bütün gün evdeyim haftada bir dışarı çıkarım okul arkadaşlarım felan çok uzak zaten yılda 2 kere felan buluşuyor uz. çok sıkıldım bu hayatta ya yapacak birsey yokmuş gibi geliyor hep ya whatsapp ya hiç ailemi seviyorum mutluyum onlarla ama boylede olsun istemiyorum çok sıkılıyorum hayatım yok gibi off

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiyim. Ama bazen ne düşünüyorum biliyor musun? Yalnız olmak çok arkadaşın olmasından daha iyi tabi yalnız kal demiyorum sana az ve öz arkadaşın olsun. Kurslara git, mektup arkadaşı edin vs. İnan benimde 2-3 arkadaşım ya var ya yok. Ama artık umrumda değil çünkü dertlerimi, paylaşacağım insanları tanıyorum. Bu güne kadar çok arkadaşı olup sonradan depresyona girmiş insanı çok gördüm ben. Sen hayatını sevdiklerinle ve istediğin kişilerle yaşa ki geriye dönüp '' keşke bunu yapsaydım '' deme, üzülme.

0|0
    0|0
    • anı biriktiremiyorum hergün -1 gün bugunde n değil gelecekten medet umuyorum genç lik cagindayim ama kendimi öyle hissetmiyorum zaten bir adım atacak olsam Kulaklı gi takmış elinde telefonla insanlar buna izin vermiyorki cidden sıkılıyorum bu hayattan ya haklisin kursa yazilicam o zaman belki düzelir daha mutlu olurum hertürlü simdikinden

• Bencede bir dene sen

• En iyi görüş için tessekkurler

Erkekler Ne Diyor 13

• Manita yap. Bu kadare kolay işte. Dalga geçmiuyorum, cidden.

0|0
    0|0
    • iğrenç geliyor :p iyy bir hafta onla bir hafta digeriyle

• Ukala mısınız biraz sanki

• Algıda seçicisiniz gibi geldi sanki.

• Evet çok acımasız

0|0
    0|0
    • ama niye ya Kaderimsin yasarim değil degistiririm olmalı ama olmuyo işte

• Farklılık yarat sende o zaman

0|0
    0|0
  • en yakın kopruyu bul kanka haha

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsan gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendinr bir sevgili yap buda zor olmaz kizsin burasi Türkiye kolay sevgili yaparsin :D

0|0
    0|0
    • öf sevmiyorum erkekleri

• Senin gibiler yüzünden ya ortadan kaldır kendini sen o zaman severim okey

• Benle ne alaka burda sana yardimci olmaya çalışıyoruz biz : :D

• Hayat aci

0|0
    0|0
  • Kendini soyutlama bukadar az pozitif ol

0|0
    0|0
  • Hayat inisli çıkışlı ama hayat amacın olmali

0|0
    0|0
  • gel senınle dost olalım

0|0
    0|0
  • Monoton yaşam tarzından kurtulman gerek moruk..

0|0
    0|0
  • bilmem bence sen anlam cıkaramıyor gibisin geldi bana

0|0
    0|0
    • napiyim ben ya sosyal yönüm yok biraz da sinirli ve umursamazım

• bilmem herkesin yapısı farklı tabi. kendini farklı yönelere vermeye çalış

• benim kimsem yok sen yine iyisin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayat zaten gecici bir yer bence kendini kalıcı hayata hazırlamalısın cunku burda yasadıgımız hersey gecici ve bitecek bu yuzden burasını bir misafirhane olarak gormeli ve asıl mekanımıza donecek vakte kadar elimizden geleni yapmalıyız canım Allah yardımcısı olsun hepimizin

0|0
    0|0
  • hayatına heyecan kat :)

0|0
    0|0
    • Nasıl sen ne yapıyor sun mesela

• lisede nasıldınn

• lisede arkadaşlarımla dışarı çıkardım film izlerdim kitap falan da okurdum

• bence biraz dışarı çık hava al :7

0|0
    0|0
  • Senin ne anlam yüklediğine bağlı

0|0
    0|0
  • Kendini gelistirmek icin cabala kendine plan yap iste mesela su kitaplari okuyacagim muzik dinleyecegim suralara gidecegim ailemle tanidikla gezecegim ders calisacagim spor yuruyus yapacağım... pek cok etkinlik var yapabilecegin ve tavsiyem inancli biriysen inanclarinjn gerekliklerini yerine getirmeye calis

0|0
    0|0
    • zaten onları yapıyom :DD

• Biliyorum onu :D takip ediyorum ya sen lise mi Üniveriste mi

• Hah :D ben serbest meslek kebaap :)

Yükleniyor...