Tanimadiginiz biriyle dertlesirmisiniz?

Mesela burdan, daha once konusmadiginiz tanismadiginiz biriyle

0|0
18|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• "Söyleme sırrını Dostuna o da söyler dostuna" sözüne istinaden En mantıklısı tanımadık samimi bir insanla dertleşmek sonuçta özelin sırrın daima sende sır olarak kalmış olacak bir kişi ilede samimi konuştuğun için rahatlayacaksın

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi hayır demişte ama Burası ks herkesin bir sıkıntısı soru olarak ya da sıkıntılı sorulara yorum atarak içini döküyor yani sen hayır desende evet sen bunu okuyan herkes herkesn bir derdi var da yok diyor. Ayrıca birine anlatsan geçer, nasip vs...

1|0
    0|0
  • Dertleştim bir kaç kez akıl vermişliğim var bir kaç kişiye

1|0
    0|0
  • çilekeş muhabbetine gerek yok. arkadaşça güzel ve sıkmayan bir muhabbet edebilirim sadece. dertleşmek bana göre değil

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • tanıdık biriyle dertleşilmez ya. çok nadir insan oluyor tanıdık olan. tanıdık olmayan biriyle daha güzel oluyor dertleşme işi.

1|0
    0|0
  • evet çok iyi gelyo ama onuda herzaman bulmak lazım neden iyi gelyo deyimmi seni tanımıyoya hiçbişey saklamana egip bukmene gerek yok içnden geldigi anlat işte

2|0
    0|0
  • denemedim bilemem

1|0
    0|0
  • Dertleşirim.

1|0
    0|0
  • evett

1|0
    0|0
  • hayır dertleşmem. tanımadığım insanların dertlerimi bilmelerine gerek yok. benimde milletin dertleriyle işim olmaz...

1|0
    0|0
  • En iyi sırdaş bir yabancıdır kendine. 😉😏😎

1|0
    0|0
  • buna cok ihtiyac duyuyorum dürüstce samimi içten güvenilir şekilde ayıplamadan eleştirmeden dinlemek utanmadan cekinemden anlatmak ve kibarca dürüstce sonra herkes yoluna bir sohbet ne ğüzelolurdu hatta para bile veririm böyle sohbet için

1|0
    0|0
  • en çokta tanıumadığın biriyle dertleşince iyi hissediyo kendini insan, ama dinlemesini bilen yok. Tanıdıkları hakkımda ne düşünür anlatırsam diye korkuyor

1|0
    0|0
  • Evet olabilir
    Ama telefonda konuşmak daha mantıklı. Yazışarak nereye kadar

1|0
    0|0
  • Daha önce denedim fakat beni benden başka kimse teselli edemiyor onu anladım.

1|0
    0|0
  • Olmadi ama isterdim

1|0
    0|0
  • dertleşmem. dertlerim bana kalsın

1|0
    0|0
  • ben dertleşirim de derdim yok

1|0
    0|0
  • tanımadığın biri seni daha iyi anlar bütün içini dökersin sonra istemezsen konusmazsın orada biter mevzu

1|0
    0|0
  • tabii

1|0
    0|0
  • Etmiştim ama gereksiz

1|0
    0|0
  • evet çok oldu...

1|0
    0|0
  • tek gecelik ilişki gibi bence

1|0
    0|0
  • tanıdığım insalarla dertleşmeyi çok sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Dertlesirim kanks

1|0
    0|0
  • asıl tanımadığın birisiyle daha iyi dertleşilir.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...