LÜTFEN YARDIM EDİN :( ?

Meraba arkadaşlar 18 yaşındayım. bir, bir buçuk sene önce ağır depresyon atlattım. Aslında pekte atlatamadım. Ciddi anlamda hayatı sorgulamaya başladım. İlgim tamamen ölümle ilgili şeylere kaydı. Ve ders çalışırken kafamda resmen abartmıyorum 10 20 kişi konuşuyordu. Sonra namaza başlamak istedim belki faydası olur diye. Bazı şeylerden kurtardı beni ama bu seferde dini takıntılarım oluştu. Şehir değişikliği yaptığımız için yanımda tek güvendiğim bir arkadaşım vardı. Oda beni yakın zamanda sevgilisine sattı. Herneyse asıl konumuz eylül ekim gibi ben kapanmaya karar verdim. Ama kapandıktan sonra takıntılarım daha da arttı. Hiçbir şey yapamaz hale geldim. Önceden az da olsa ders çalışıbiliyordum , sonradan oda gitti. Piskolağa gittik okb hastası olduğumu söyledi. Selectra adında bir ilaç verdi. Faydası oldu ama malesef tamamen geçirmedi. Aklımda sürekli sen düzgün örtünemiyorsun, ders çalışamıyorsun, sen ne biçim arkadaşsın, ailenin emekleri boşa gidiyor gibi düşünceler var. Ve ben cidden yoruldum artık bunlardan kurtulup derslerime odaklanmak istiyorum. Ve bugün istemsiz bu düşüncelerden dayanamayıp orucumu bozdum. Cidden bana yardım edin ne yapmalıyım? Ayrıca orucu mu bozduğum için bundan sorumlu muyum? lütfen yardım edin

0|0
29

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...