Hala mektup gönderenleriniz var mı?

Biliyoruz ki artık kısa mesajlar, elektronik postalar, whatsapp falan her şeyin önüne geçti. Ama bunca değişime direnen, hala bir mektup kokusunu hiçbir şeye değişmem diyen, sevgilisiyle sürekli değilse bile arada bir mektuplaşan insanlar var mı? Arkadaşlar ben sevgilime mektup göndermek istiyorum ama şu devirde mektuplaşan insanlar öyle az ki yolladığım mektup yerine ulaşacak mı ondan da emin değilim. Varsa mektuplaşan yol gösterebilir mi?

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gonderecek birini bulsam ben gndercemde yok malesef

0|0
    0|0
    • hayirlisi olsun insallah rastlarsin 😊

En İyi Kız Görüşü

• Ben mektubu yazıp kendim veriyorum. Bir kaç defa da o yazmştı, güzel bir duygu bence. Göndermelisin. Ulaşır büyük ihtimalle. Ve bizim kafadansa eğer, o da çok mutlu olacaktır 😊

0|0
    0|0
    • beğenecektir o sever böyle şeyleri ama daha önce hiç yapmadım bilemiyorum o yüzden tek düşüncem ulaşır mı acaba.. çünkü fotograf da koyucam ulasmazsa arada kaybolursa aklim kalir 😊

• Bir kaç sene önce yurtdışına annemin yanına gitmiştim, arkadşlarım toplanıp bir hediye hazırlamışlar, o zamanlar özel olan birisi de bir kartvizit hazırlamış, tam doğum günü sabahımda kapımdaydı hediyeler. Çok mükemmel hissetmiştim. Sende özel birine göndereceksin, ufak ve anlamlı bir hediye ile mektubunu taçlandır. Bayılacağından eminim 😇😊 mutluluklar dilerim..

• tavsiyeni degerlendirecegim cok tesekkurler 😊

Erkekler Ne Diyor 17

• 0|0
    0|0
  • mektup mu kaldı ya artık mektup yollayanlara mağara adamıymış gözüyle bakılıyor

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim birine doğum gününde yollamıştım en son :) yollanır tabi

0|0
    0|0
  • ıyy elle bişey yazmayı sevmem, yazım kötüdür o yüzden.

iyi ki mektup devri kalktı la bu çirkin yazıyla kız mız tavlayamazdım ben :D
    Kısaca şöyle tarif edeyim yazımı; doktor yazısı çirkinse ben profum :D

0|0
    0|0
    • yaza yaza guzellesir 😊

• aslında bir harfi 3 saniyede yapınca güzel oluyo yazım ama ben 3 saniyede cümle bitiriyoım :D uğraşamam o kadar zamanım yok :P

• o da guzel 😊

• WhatsApp var artık ne mektubu

0|0
    0|0
    • haklisin da mektubu saklayabiliyosun whatsapp mesaji depolamadiktan sonra siliniyo ki depolasan da garantisi yok

• Eet var ben...

0|0
    0|0
    • nasıl peki güzel mi hissi

• Knk ayda 1 gönderirim tabi güzel his Hatta çok garip bir his desek yeridir.. :D

• cok sevindim insallah tadacagim ben de 😊

• o ne ki yaşlılar arada bir bahsediyo du onumu diyon

0|0
    0|0
  • vardı ama artık yok. insanlara bu teklifimi yaptıgımda bazıları haklı cekincelere kapılıyor bazıları salakca bahanelerle kabul etmiyorlar. bitti ya keşke olsaydı içine kurutulmuş yaprak katardım mektub içine...

0|0
    0|0
    • haklı çekince ne olabilir ki..

• ya yaşadıkları yer adres olayı varya. oda ev adresine gerek kalmadan şubeye göndersek bile korkuyrlar. ne bilim hacım denk gelirse kafa biri yeniden yeniden

• hmm anladim neyse bakalim

• Ben gönderiyorum özellikle yurtdışından gittiğim yerlerden. Hatıra olsun ilerisi için diye bazıları ulaşıyor bazıları kayboluyor😊

0|0
    0|0
    • hmm kaybolabiliyor yani.. ben kaybolur diye yollayamiuorum korkuyorum kaybolacak diye icinde fotograf da olcak cunku

• Evet İtalya'dan gönderdiklerimin iki tanesi kayboldu😑

• anladim gecmis olsun

• yok bitti

0|0
    0|0
  • Yok efenim

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Cezaevi mahkumları var.

0|0
    0|0
  • var tabiki

0|0
    0|0
    • nasıl peki mutlu oluyor musunuz elinizde mektup okurken falan

• Evet nadiren de olsa. Aşık olursam sevgiliye. 😊

0|0
    0|0
    • yaa ne guzelmis 😊

• belirttiğim gibi ben sevgilime mektup göndermek istiyorum yani kapılmışım 😊 artık başka kısmetlere bakıcan

• yok ama çok isterim...

0|0
    0|0
    • inşallah yapabilirsin 😊

• İyi şanslar size o halde :)

• tesekkurler 😊

• hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir artik yok eskiden okulda gonderrdik sadece

0|0
    0|0
    • mektup yollamayi ogrendigimiz zamanlari hatirliyorum ben de ama aonra hic ihtiyacim olmamisti simdi boyle olunca insan ugrasmak istiyo

• Mektup arkadaşım var

0|0
    0|0
    • yaaa ne guzel peki sormamda bir sakinca yoksa cok uzak misiniz mektubun kayboldugu oluyo mu hic? ben batidayim sevgilim doguda arada epey mesafe var kaybolabiliyor mu cok merak ediyorum

• cok sevindim cok tesekkur ederim 😊

• Rica ederim☺️

• Öyle bir şeye gerek duymuyorum ama şayet mecbur kalırsam neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...