Kadın düşmanlığı yapan bir kişinin psikolojisi nasıldır? Neden bu şekilde düşünür?

Kadın düşmanlığı yapan bir kişinin psikolojisi nasıldır? Neden bu şekil düşünür?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• bunların peşinden giden milyonlarca hastalıklı kadın var. Kadın çocuk dogurmasa yarımmış. ee ya erkek baba olmazsa nedir? kadın kahkaha atmasın ee ya erkek.. o yapabilir. allaha erkek çükünü ortak koşuyorlar hala millet din diye inanıyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kadın, erkeğin öfkesini celbettiği için gelişen bir psikonominal durumdur. Bir erkek asla gerçek anlamda bağlı olduğu kadına düşmanlık edemez, şayet ediyor ise bu kadının kaybıdır. Çünkü erkek için; bağlanmak, nefret duygusu geliştirip düşmanlık beslemekten daha kolaydır. Bilindiği üzere erkek aklı düz mantık ve kısa yolu tercih ettiği için kolay olana yönelir..

Bu durumda durup düşünmekte fayda vardır !!!
    Nasıl ve ne tür bir kadın, erkeğin düşmanlığını kazanabilir !!!
    Düşman kazanımı için ne yapmıştır? ve ne yapmamalıydı?

1|0
    0|0
  • Muhtemelen bir veya birçok kadından kazık yemiştir.. Kimse kimseye durup dururken düşman olmaz.. Ayrıca günümüzün kadınları gerçekten canavar gibiler..
    Şahsen kadın milletinin şerrinden korktuğum için evlerime kadın kiracı dahi sokmuyorum.. Onlardan her türlü şeytanlık ve iftira beklenir.. Allah erkekleri kadınlardan korusun..
    (diğer mavililer gibi tribünlere oynayıp puan almak derdinde değilim, gerçek düşüncemi söyledim)

0|1
    0|0
    • Erkekler bir melek zaten. Onlardan kime ne zarar gelmiş ki bu güne kadar değil mi? Dünya üzerindeki bütün kötülüklerin kaynağıdır kadınlar sonuçta (!)

• Her erkeğin iyi olduğunu iddia etmedim..

• erkek olarak yetrsız olan kışı kadın dusmanlıgı yapıyor

1|0
    0|0
  • Küçükken anasından çok sopa yemiştir dürzü😄

1|0
    0|0
  • psikolojisi sağlam bir insandır kadınların kolpa oluşlarından nefret ediyordur. şimdiye kadar kendini bir kadına kullandırtacak kadar küçülmemiştir

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle sağlam bir kazık yemiştir. Ben öyle büyük bir kazık yemedim ancak etrafımdan gözlemlediğime göre kadınların %99'u sahtekar. Bir de kadın olmayan yerde huzur bulduğum için pek yaklaşmam. Bu kadın düşmanlığına girer mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Onu evde annesi değil Nil'de timsah yetiştirmiş demektir.

0|0
    0|0
  • bilmem çok derindir

0|0
    0|0
  • Türkiyedeysen kadın düşmanlığı yaparlar tabi

0|0
    0|0
  • Yaşasın intikaaam benim gibi :D

0|0
    0|0
  • Feministler nasıl düşünüyorsa oda tam tersi işte.

0|0
    0|0
  • kadınların ne olduğunu anlamış insandır :D

0|0
    0|0
  • kadın düşmanlığı derken :)

0|0
    0|0
  • hangi kadın zıçtıysa agzına onun acısını unutamıyodur

0|0
    0|0
  • muhtemelen kadınlar tarafından aşağılanmış ve hor gorulmustur

0|0
    0|0
  • Kadinlardan yedig kaziklarin acisini cikartiyodur.
    Annesininde bir kadin oldugunu unutarak

0|0
    0|0
  • Seytan kılıgına kadınlar girer ondan

0|0
    0|0
    • Ayrıca kadın şeytanı sever şeytanda kadını sevgilisinden daha yakın olur kıza şeytan tetikler devamlı hadi kraliçe

• Kadın Ölür.. Cehennem'e Gider.. Şeytan Kadın'ı Görünce Ayağa Kalkar, Önünü İlikler, Hoşgeldin Üstad Der.. bu yüzen

• Önümüze şeytan kılıgında çok kız gelir

• Genelde erkek düşmanı görüyoruz , kadın düşmanı ilk kez duydum

0|0
    0|0
    • Türkiyede yasamiyorsunuz galiba..

• Feminizm kadın-erkek eşitliğini savunan bir görüş. Ne yapıyorlar mesela? Barismayi kabul etmedigi icin birini mi öldürüyorlar? Toplu tasimada milleti mi taciz ediyorlar? Trafikte rezalet mi cikariyorlar, laf mi atiyorlar? En fazla ne yapiyorlar?

• Google da türk mistress yaz ve izle gör bakalım nasıl işkenceler yapılıyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• daha önce hayatında hep kötü kadınlarla karşılaşmış olmalı :)

0|0
    0|0
  • Bilemem o insanın ruh haline bağlıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...