Genellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?

Genellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?

• Savanahın Kralı (%75-100) Süper İdGenellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?
    27% (3)33% (1)29% (4)Oy Ver
  • Asya Kaplanı (50-75) İdGenellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?
    27% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Anadolu Parsı (%25-50) EgoGenellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?
    18% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Miyav Miyav (%0-25) Süper EgoGenellikle insanların karşısındayken veya insanlarla konuşurken kendinizi hangi kedinin benliğinde hissediyorsunuz?
    28% (3)67% (2)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarla konuşurken alçak gönüllü davranmaya özen gösteriririm. Üstünlük taslamak, hava atmak, ezmek bence çok yanlış. Herkese güler yüzlü olmaya çalışırım ben.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😄 miyavla başlayıp kaplan ile bitiriyorum

0|2
    0|0
  • hiç düşünmedim

0|2
    0|0
  • karşımdaki insana göre degişiyor

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanrım ben anadolu parsıyım. Az ego az ciddiyet az sevimlilik karışık bişe. Şekilden şekile de girebiliyorum bazzen o zaman da miyavlıyorum galiba.

0|2
    0|0
  • Ben aslanım.

0|2
    0|0
Yükleniyor...