Herkes bana top kız gibi vs. vs. diyor ve çok kafaya takmaya başladım?

herkese merabalar hemen başlayayım anlatmaya ben 5. sınıfta ortaokula başladığım zamandan şimdiye kadar -aynı sıklıkta değil- top, kız gibi vs. vs. dalga geçtiler. bu sene çok az olmasına rağmen hala dalga geçenler var. nedenleri:
1- yürümem: yürüme konusuna gelirsek nasıl yürüdüğümü bilmiyorum ama kıvırıyosun falan diyorlar 2 senedir falan düzgün yürümeye çalışıyorum ve artık alıştım her yerde düzgün yürüyebiliyorum.
2- sesimin ince olması -artık değil- bununla neden dalga geçtiklerini ben de anlayamadım
3- kızlarla fazla takılmam evet en büyük neden bu. ben kızlarla çok takılıyormuşum bu bana 5. sınıfta söylendi. sınıfta 8 erkek 18 kız var. ve o 8 erkek de benim anlaşabildiklerim 3-4 kişi.
4- futbol oynamamam küçüklüğümde futbol oynamadığım için nasıl oynanır nedir ne değildir bilmiyorum spor konusunda da çok iyi değilim zaten. futbol oynamayan erkek mi olurmuş diyorlar vs. vs. görüntümde mi bişey var bilmiyorum ama gören top diyor artık fazla kafaya takmaya başladım arkadaşlarım boşver diyorlar ve bu sene liseye başlayacağım en büyük korkum lisede de bu şekilde lakap takılması. sizce bu tür lakaplar takılmaması için ne yapmalıyım?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşver kimsenin sana karışmasına üzmesine izin verme

0|1
    0|0
  • Özet geçebiliyomuyuz başkan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende gayım ama top diyen nadir olur :D

0|0