Kimsesiz çocuklar için yardım nasıl olur?

Kimsesiz çocuklar için verilecek hediyeler neler olabilir?
Ya da fakir bir ailenin çocuklarına nasıl yardım yapabilirim? Sizce onları ne mutlu eder?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• EĞer çocuk okuyorsa hocası ile konuş bir yardım paketi hazırla. Ama fakir oldugu için değil okulunda derslerinde başarılı oldugu için bunu ona verdiklerini söyle. Hem gururu incinmez hemde derslerine daha cok başarılı olur. Kıyamet olur, defter kalem olur, yiyecek olur ucu açık

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, gerçekten güzel fikirler.

• Rica ederim. Bu dünyada kimsenin onuru kırılmasın.. Ama fikirden ziyade senin kalbin çok güzel.. Allah yaptığın hayrı kabul etsin inş

• Çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınız ve fikirleriniz için..

• Mantar tabancası al

0|0
    0|0
  • Kimsesiz çocuklar vakfına boşuna gitme oyuncaklarıda kıyafetleride yiycekleride fazlasıyla var yardıma gerçekten muhtaç olan bir aile varsa benim yaptığım gidip sormak neye ihtiyacınız var diye yanlız şuna dikkat et gerçekten ihtiyaç sahibiyse biliyorsunuz su istimal edenler bir hayli fazla

0|0
    0|0
    • Evet bu yüzden yardım almak istedim en azından fikir sahibi birilerinden

• Bide şu var hani istediği bişiyi alabilirsin çocuğa ama ücretini verip ya da istediğini alıp annesine ya da babasına verip onların çocuğa vermesine dikkat ediyorum birde çünkü her çocuk anne babasından bekler imkanı olmasada bekler çocuktur bu

• bu da güzel bir düşünce :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...