Acil yardım eder misiniz?

Merhaba, size danışmam gereken karmakarışık bir durum var. Ben, spor salonunda fitness yapıyorum. Spining dersinde bayan hocamın müşterilerle konuşurken, arkadan beni süzdürüp, saçlarıyla oynadığına şahit oldum. Belki yanılıyorumdur. Benden hoşlandığını düşündüm. Kendisi benden bir yaş büyüktür. Ona bir hediye vermek istedim. Bana "Ben hediye kabul etmiyorum. Bu yaptığın etik değil." dedi. Ben de ürktüm. Ondan uzak durmaya çalıştım. Fakat yatay bisikletle çalışırken, bana karşı el salladı. Fakat ben o gün "Yine yanılıyor muyum?" diye düşündüm ve karşılık vermedim. Daha sonraki gün kızın makyaj yaptığını gördüm. Bana durduk yere yanıma yaklaşıp hızlı bir şekilde "Nasılsın, iyi misin?" diye sordu. Ben de "Evet" dedim. Çalışmaya devam ettim. Daha sonra spining derslerinde yanımda bir bayan olduğu zaman arada perde oluyor, her vücut çalışmada "Kolay gelsin." diyordu. Ben de teşekkürlerimi iletiyordum. Ben yine yanıldığımı düşünerek farklı bir tepki vermiyordum. Bir ara yine kolay gelsin dedi, fakat ben bu sefer duymamazlıktan geldim. Daha sonraki gün saçını boyamıştı. Bir ara bana uzun uzun baktığını gördüm. Benle göz göze gelince bakışlarını çevirdi. Ben yine fazla samimi olmamaya dikkat ettim. Bu arada onun sosyal ağına bir göz attım. Yaşam tarzlarımızın birbirine uygun olmadığını gördüm. Sosyal ağdan ona ilgi duymadığımı sebepleriyle beraber, kibarca bir şekilde mesajla ilettim. Kız bana gerçekten ilgi göstermemişte olabilir. Ben kendi kafamda kurgulamışta olabilirim. Fakat bu mesajı atmaktan dolayı kendimi suçlu hissediyorum. Bu hisle spor salonuna karşısına çıkmakta istemiyorum. Fakat hocam olduğu için kendisine danışmam gereken spor ile ilgili sorular oluyor. Ayrıca kas ve yağ gelişim seviyesine o bakıyor. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gel hele iki kayfe içek senle de. İlgiliymiş zaten boşa vakit kaybetmezsin

0|1
    0|0
    • Kıza karşı seninle ilgilenmiyorum diye mesaj attım. Ben suçluluk psikolojisiyle nasıl karşısına çıkabilirim? Nasıl sağlıklı bir şekilde antrenör-müşteri ilişkisi kurabilirim? Sorum bu. Artık onunla bir gelecek kurmaktan vazgeçtim. Ben evlenebileceğim kız arıyorum. Geçte olsa uyuşmadığımızı farkettim.

• Benim derdim kıza açılmak değil.

Yükleniyor...