Anneme uyku ilaci versem?

Arkadaslar sorunlarimi anlatsam akliniz durur 21 yasinda bir kiz cocuguyum univ 2. sinif hukuktayim babam ise yaramazin teki abim ayri yasiyor zar zor gorusuyoruz arada, annem ruh hastasi ego tavan bir kadin kavgasiz gunumuz gecmiyor gercekten sizofren oldugunu dusunuyorum aklinda biseyler kurup beddua hakaret kufur ediyor evden kovuyor evde 2 kedim var onlar olmasa alip basimi gidicem ama cok zor onlarla dvmeye calisiyor 21 yasindayim su yasta dayak yiyemem kapali falan degilim ama inancli biriyim anneme karsilik vermem ama vermedikce daha cok showa dokuyor isi bazen lustral ve prozac kullaniyor ama biraktigi anda ayni sizofrene donuyor babami aldatiyor aldattigi adamdan da ayrildi iyice gergin Sorum su anneme her gece yemegine ya da icecegine karistirarak az dozda uyku ilaci versem zarari olur mu canina zarar gelsin istemem ama gitsin bir kenarda mayisip uyusun istiyorum tum gun oyle gezsin calismiyo zaten 50 yasinda Recetesiz ve zarari olmayacak ezilip kullanilabilecek uyku ilaci tavsiyesi lazim acil

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Doz etkisini iyi bilmen gerek

0|0
    0|0
    • Iste o yuzden burada sordum asla canina zarar gelsin istemiyorum sevmesem onu bu soruyu bile sormam sallamam ama sakin kalsin uyusun gerilmesin sadece bana degil bu ofkesi ama gun icinde en cok benimle en cok ben zarar goruyorum

• Adam annemi terk etti sebebi ise onun da davranislarindan rahatsiz olmasiymis...

• O zaman mesaj at bana

En İyi Kız Görüşü

• Annene verdiğin ilaç farklı durumlara sebep olabilir bunu kesinlikle deneme. Zararı olmayan kimyasal birşey olabilir mi sence? Aspirinden zehirlenmiş biri olarak soruyorum? Asla bu yolu deneme. Ama aile büyüklerinden birinden yardım alarak anneni tedavi ettirmeyi dene. Hem bak hukuk okuyormuşsun. Başkasının özgürlüğünü kısıtladığın yerden senin ki biter. Bunu en iyi sen bilirsin. Asla yanlış bir yola adım atma.

0|0
    0|0
    • Annem ailenin en buyugu kimse soz dinletemez ona kendisinin anne babasina saygisi bile yok onlarla da gorusmuyor abim de kacip kurtardi kendisini 30 yasinda o da elim kolum bagli psikologa gitmek icin nasil ikna edebilirim

• Umarım en kısa zamanda toparlarsınız. Annen ne kadar kötü ya da sorumsuz olursa olsun Allah eksiklğini göstermesin. Hem okulunun bitmesinede az kalmış ona daha bir hayat sunabilmek için herşeye göğüs germelisin. Sevgiler.

• Amin cok sagolun iyi gunler

Erkekler Ne Diyor 1

• Enteresan ve trajedik elli yasinda kadına kim baikiyor ki aldatiyor ve sen bunu biliyorsun

0|0
    0|0
    • Konustugu adam baska sehirde o da 50 yasinda net uzerinden tanismislar cok arastirdim eminim bu konuda adamla da konustum mesajlasmalar ve kknusmalara sahit oldum 50 yasinda ama fizigi yuzu duzgun birisi

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen evlat olamazsın ya, olmamalısın.
    Bu Nasıl yakıştırmalar annene karşı, aldattığını söylemişsin babanı.
    Neden anneni vazgeçirmek yerine sessiz kalıyorsun.

0|0
    0|0
    • Yargilamaniz icin soru sormadim bu size dusmez. Ayrica sessiz kalan ben degilim babam, soyledigim gibi islevsizin teki. Biliyor ama ses cikarmiyor. Defalarca konustum dini yonden de ahlaki yonden de uyardim ama beni kolesi ve tuvaletteki boku gibi gordugu icin dinlemedi dogal olarak. Sorun aldatmasi degil onun icin fikir istemedim, varsa bildiginiz ilac buyrun yazin. Yoksa susun.

• Annenin zaten psikolojisi yerinde değil bu bariz belli. Onu kendine menfaatlerin doğrultusunda uyutmak istemen Cidde'n çok kötü bir durum.
      Hukuk öğrencisisin senin adalet anlayışın bu mu canım?
      Anneni al karşına konuş ve gerekirse yardımcı ol birlikte bir doktora gidin.

• Zaten sizofren ve ruh hastasi derken tibben soyluyorum hakaret olarak degil. Disosiyatif bozuklugu var. kendi menfaatim icin uyutmak derken ne demek istediniz anlamadim ben bana bagirmasin diye uyusun demiyorum sinir krizlerine girip damarlari sisene kadar yirtiniyor bu kendisine zarar degil midir? Kendi menfaatim nasil olabilir tecavuzcu muyum hirsiz miyim? Konustum defalarca dini sitelerden bile akil alip bedduanin gunah oldugunu falan soyledim kendisinin annem oldugunu hatirlattim verdigi 2 kurusun hesabini sorup burnumdan getirmemesi gerektigini anlattim. Konustum ve sonuc alamadim iste bu yuzden yaziyorum. 13 yasinda cocuk degilim ki ilk kavgamizda annemi oldurme plani yapmak icin aglayarak buraya yazayim. Şu an cok sakinim odamda oturuyorum ve annemi nasil duzeltebilirim bunun icin fikir soruyorum. Evet adalet konusunda yazanlar haklilar siz de oyle, ama raporlu bir hasta var karsimda, ilaclarini almayi reddeden ve teror estiren. Konusmak disinda oneriniz varsa takipteyim.

Yükleniyor...