Anneme uyku ilaci versem?

Arkadaslar sorunlarimi anlatsam akliniz durur 21 yasinda bir kiz cocuguyum univ 2. sinif hukuktayim babam ise yaramazin teki abim ayri yasiyor zar zor gorusuyoruz arada, annem ruh hastasi ego tavan bir kadin kavgasiz gunumuz gecmiyor gercekten sizofren oldugunu dusunuyorum aklinda biseyler kurup beddua hakaret kufur ediyor evden kovuyor evde 2 kedim var onlar olmasa alip basimi gidicem ama cok zor onlarla dvmeye calisiyor 21 yasindayim su yasta dayak yiyemem kapali falan degilim ama inancli biriyim anneme karsilik vermem ama vermedikce daha cok showa dokuyor isi bazen lustral ve prozac kullaniyor ama biraktigi anda ayni sizofrene donuyor babami aldatiyor aldattigi adamdan da ayrildi iyice gergin Sorum su anneme her gece yemegine ya da icecegine karistirarak az dozda uyku ilaci versem zarari olur mu canina zarar gelsin istemem ama gitsin bir kenarda mayisip uyusun istiyorum tum gun oyle gezsin calismiyo zaten 50 yasinda Recetesiz ve zarari olmayacak ezilip kullanilabilecek uyku ilaci tavsiyesi lazim acil

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...