Biri şu sözde müslümanlara neden oruç tuttuğumuzu söylesin?

Biri şu sözde müslümanlara neden oruç tuttuğumuzu söylesin???

3|1
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Provake etmeye gerek yok sonucta orasıda ıftar cadırı adam yalısında ıftar acmıyor fakat bu durumu goruntuleyen fotograflayan kımse polıslere veya gormeyen yetkılılere durumu ızah edıp cocukşarada yemek ımkanı saglasaydı

0|2
    0|0
    • Belki yapmislardir sonradan... Orasi iftar cadiri ise o cocuklarin orada oturup yemek yemeye daha cok haklari var...

• Yaptıklarını sanmıyorum insallah yapmışlardır yoksa prim icin cekilen fotolardan biri olmamıştır.

Kızlar Ne Diyor 15

• Şu çocukları görüp orada yiyenlere o yemek haram. İnsanda biraz vicdan olsa içi rahat etmez. Ne insanlar var ya.

0|2
    0|0
  • Muslumanligin cennete gitmek icin yalniz kendini dusunmek olmadigini ogrenemeyen bu sahislar bence bosuna oruc tutmasinlar

0|1
    0|0
  • yazık be bari bu mübarek ayda yapmasınlar

0|1
    0|0
  • Gereksizler ya vallahi gereksizler. Zavallı çocuklar. İmkanım olsa dünya üzerinde bir tane aç çocuk bırakmazdım.

0|1
    0|0
    • Yalanını sevsinler

• @Rabbi___ Ne yalanından bahsediyorsun. Ramazan ramazan sinirimi seninle bozamicam. Kendini bilmeden gelip boş boş yorum yapıyorsun bir gereksizde sensin. Elimde olsa gerçektn yapmayacağımı nerden biliyorsunda sen bana yalanını sevsinler diye biliyorsun. Seni engelliyorum korktuğumdan ya da yorumundan kaçtığım için değil. Daha fazla bu ortamı kirletme diye pislikk.

• Çok anlamlı bir kare ve anlamını yitiren bir gün

0|2
    0|0
  • Müslümanlığın ve insanlığın öldüğü günlerden biri

0|1
    0|0
  • İnsanlık kalmamış

0|1
    0|0
  • İnsanlık değil bırak müslümanlığı

0|1
    0|0
  • Vicdansızlık bu

0|1
    0|0
  • Allah soracak bunun hesabını.. vicdansizlar kendim Yemem gider onlara verirdim yemeğimi orada.

0|1
    0|0
  • Gerçek değildir

0|0
    0|0
  • Size kalsa Türkleri kovup Suriyelileri masaya alırsınız

0|1
    0|0
    • Ne alakasi var arkadasim onlar cocuk ve dili, dini, irki onemli degil ac bir insan varken o sofrada o yemekler Musluman bile demiyorum İNSAN olanin bogazindan gecmez. Ne diyor Peygamberimiz aleyhisselam "Komsusu acken kendisi tok yatan bizden degildir" kisa ve net

• Yazık günah insanlık nereye gidiyor..

0|1
    0|0
  • Allah islah etsin o zihniyetleri. Yazik gunah kucucuk cocuklar... Diyecek hicbir sey bulamiyorum. Cok cahiliz... Rabbim korusun onlari Muslumanlik hic bu kadar eksik olmamisti ahir zaman, sona yaklastikca yoldan cikiyoruz her seyi saptiriyoruz

0|1
    0|0
  • Suriyelileri bu hale getiren oradaki yemek yiyenler değildi. Ayrıca bu polisin suçu. Ordaki bir insan yemek vermeye kalksa polis uyaracak. Ne yapsın millet. O iftar cadırına gelenlerde fakir insanlar. Zenginler baksın çocuklara her sene haca gidip günah dökeceklerine.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu çadırları parası olan para harcamadan yemek yesin diye yapıyorlar. Ben olsam hepsinin geçmişine bakad araştırırım. İsimleri yazılı olur. Sadece durumu kötü olan insanlar yesin. Durumu iyi olan insanın orda ne işi var. Sanki bütün fakirler doyduda oraya gidip yemek yiyicez. Saçmalıktan başka bir iş değil. Sözde müslüman ülkenin çoğu

1|1
    0|0
  • Bence o iftar çadırlarındaki yemekler helal değil orda yemek helal değil benim görüşüm bu haberi izledim birde tartaklıyor çocuğu adi adamlar müslümanlığı geçtim bumu insanlık insanlık bumu yani yazıklar olsun..

0|2
    0|0
  • manası derin bir kare.
    hani müslüman yönetim nerede. onları buraya getirtip bırakmak mıydı bumuydu merhamet

0|2
    0|0
  • Fakirlerin halini anlamak için miydi? Akşam iftarda ziyafet çekerek anlayabilceğinizi sanmanız kadar saçma bir şey yok fakiri anlamak yerine yardım edin sokaktaki canlılara sadece insanlara değil.

0|1
    0|0
  • Zalimin zülmü varsa fakirin Allahı var , Allahsız maymunlar. kitap yüklü merkepler.

0|2
    0|0
  • zikerler böölee islam anlayışını.. not : niyetliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...