Avrupa'da olmayan bir islamafobi Türkiye'de var mı?

Türkiye'de bazı kesimlerde aşırı bir islamfobi var. Nden böyle?

Güncellemeler:
gelen yorumlar sayesinde gördük Türkiye'de islamfobi var. Boşuna kimse Avrupaya bakmasın

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bu insanlar vatanlarını sevdiklerini iddia ederler ama kendi milletlerinden rahatsız olacak kadar çelişkide kalmışlardır. Mesele İslam ya da başka bir inanç değil. Mesele insan olamamak. Mesele saygıdan ve insanlıktan yoksun olmak. İnsanların inançları sizi ilgilendirmemeli siz toplumun bir bireyi olarak o insanlara saygı duymakla yükümlüsünüz. Ama insan oldukları için müslüman oldukları için değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmeyruk onlara sormak gerek

0|0
    0|0
  • medyada olan algı operasyonu yuzunden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Var bende var !

0|0
    0|0
  • İslamı kullananlara göz yuman kişilere olan bakış açısı islamofobi ise islamofobiğiz.

0|0
    0|0
    • hayır da bunların çoğu müslümanda değil ateiszmi seçiyorlar genelde

• @siyah-yaka İyice saçmalamaya başladın :D Var olan sistemi yıkmak istiyoruz dostum. Küçük bir bölgeye hapis olmak değil. Yeryüzün herbir parçasının sadece size ait olduğunu düşünerek yaşamaya devam edin.

• Yeryüzünün her bir parçası bize ait değil ki bunu söylemeye çalışıyorum bende zaten. Elbet herkesin yaşayabileceği yerler vardır. İşte sizinde düşüncenize göre yaşanabilecek bir sürü yer. Dünya insanlar gibi bizi ayrıştırmıyor hepimize kucak açıyor. Saçmalamıyorum sadece sana yardım etmeye çalışıyorum. Ben ciddiyim.

• İslam terörist dini oldu ondan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...