Sizce arkadaşım beni kıskanıyor mu?

Sınıfımdan bir kızla arkadaşım, diğerleriyle aram iyi değil merhaba merhaba genelde. Geçenlerde bizden alt sınıfta olanlarla konuşuyorlarmış ben yoktum orada benden bahsetmiş biri benden hoşlanan biriydi o da, bizden yaşça büyük bir abla var o da "ha şu güzel kız mı" demiş, olayın gerisini bilmiyorum.
Sonra bu arkadaşımla alt sınıftan başka bir kızla konuşurken diğer kız bana bunları söylediklerini söyledi. Açıkçası ben de kendimi öyle çok güzel gören biri değilim, arkadaşım benden daha güzeldir "bana mı dediler, ciddi misin" dedim. Arkadaşım da "off sana demişler işte anlayamadın mı kapatın şu konuyu" dedi.
Ayrıca benim sürdüğüm ruju ertesi gün o sürer gidip alıyor herhalde özel olarak, sonra biri benim hakkımda güzel bir şey dese konuyu kapatmaya çalışır falan. Sizce bir kıskançlık söz konusu mu?
Benden güzel olduğunu düşünüyorum neden kıskansın ki?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanç 😄 git sana yakışan ama ona yakışmayacak bişey al 😊

1|0
    0|0
    • Fiziğimiz benziyor sadece o benden daha zayıf ve göğüsleri neredeyse yok boy ve yüz stilimiz benziyor.

• Sende hatları ön plana çıkar

En İyi Kız Görüşü

• Kıskanmış evet çok gereksiz bir şey. İnsanın kendinde olanlarla mutlu olmayı bilmesi gerekiyor, başka insanların özelliklerinde gözleri kalmamalı.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama dengesiz insan çok.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu arkadaşlardan neler çıkıyor duysan inanmazsın, biri yüzünden psikolojim altüst oldu kıskanıyor olması muhtemel böyle devam ederse yavaş yavaş uzaklaş ondan yaşadım biliyorum sonra çok üzülürsün

1|0
    0|0
    • Ben de daha önce yaşadım şu anda da uzak durmaya çalışıyorum ama kendi dibimden ayrılmıyor.

• Kötüymüş bu, en azından eline koz verme kendinle alakalı çok şey paylaşma o kızla bol şans

• Pek güvenmem zaten teşekkür ederim :)

• Evet kıskanmış

1|0
    0|0
    • Çok saçma bence, ben kıskanç biri olmadığım için tuhaf geliyor galiba.

• Evet bencede çok saçma ne yazıkki böyleleri hala var

• Aptallık

• Bence senın kişilik gibi. olmak istiyorr

1|0
    0|0
    • Sanmıyorum kendini çok beğenmiş biri.

• Kiskanclik

1|0
    0|0
Yükleniyor...