Arkadaşlar içimdeki değişti Nasıl yenebilirim?

Eskiden deisttim İmana gelmeye çalıştım 5 vakit namaza falan başladım arada içimdeki şeytan öyle sorular soruyor ki o gün namaz falan kılamıyorum Nasıl yenebilirim içimdeki deisti?

Güncellemeler:
Değişti olarak yazmış telefon deist olucak

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sorularına cevap ara

0|0
    0|0
    • Valla cevapları da kötüye götürüyor beni

• banada boyle olmuştu her vesvese geldiginde kendime cevabı verdim ve dua ettim şimdi daha guclu imanım var. eger bulabilirsem sana bir video gosterecem

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona deki de hayde

0|0
    0|0
    • Bir yaratıcı ya inanan dinlere inanmayan

• Hayalhanem diye bir kanal var faceden youtubeden izle videolari yararli

0|0
    0|0
    • Pek yeterli olmadı bakalım 1 ay kendim oturup düşüneyim Kuran okuyayım anca öyle yenilir

• Daha çok o kanal imansız müslümana neden ibadetlerini yerine getirmesi gerektiğini anlatıyor ibadet eksiği olan inancında sorun olmayanlara yararı olabilir ama benim dururumumdaki birini birkaç günlük idare edicek bilgiler var ve kullandıkları Risalesi-Nur'ları Kuran'dan çok okumaları nedeniyle önyargılıyım onlara

Erkekler Ne Diyor 3

• Şeytan seni namazdan uzak tutmaya çalışıyor. Şeytan yanlış yolda olanlarla pek fazla uğraşmaz, doğru yolda olanları yolundan döndürmeye çalışır. Sen namaz kılmayı sakın bırakma, bu düşünceler bir süre sonra azalacak. Bol bol da dua et Yüce Allah'a, Allah kabul etsin :)

0|0
    0|0
  • Çok basit kardeşim. :)

www.hakikatkitabevi.com

Adresindeki kitaplardan alıp okursan ne şeytan kalır ne bişey. 😉 istersen hediye ediyorum. Sana ve isteyen herkese... Arzu edenler bana mesaj atsın

0|0
    0|0
    • Babam getirmişti bu kitaplardan bir yararı olmadı :)

• Bak bu kitaplar tamamen İslam Alimleri nin kitaplarından hazırlanmıştır. Şahsi görüş yoktur. İman bilgileri için Herkese Lazım Olan İman kitabını tavsiye ederim. bir de İslam Ahlakı.

• İslam ahlakı eshabı kiram namaz kitabını okumuştumda 2 senedir kitap okuyamıyorum üniversite sınavım nedeniyle

• bu sitedeki gibi sorular sormuyordur rahat ol imana dewam

0|0
    0|0
    • Daha beterini soruyor şu an dindi sorular dün kafayı yicektim

Yükleniyor...