Kızların türk erkek takıntısı ve erkeklerin türk kız takıntısı?

Ya ben dünyanın birçok farklı yerlerinden röportaj kanallarını izledim hiç biri çin erkekleri şöyledir alman erkekleri böyledir rus kızları şöyledir görmedim ama bizde türk erkekleri nasıldır -türk kızları nasıldır 50 tane farklı video bulabilirsiniz ya arkadaşım bütün dünya kendi ırkını savunurken biz niye kendi kendimizi hep eleştiriyoruz tamam bazıları göbekli bazıları hayvan (bunlar eşine fiziksel şiddette bulunanlar) her yerde vardır illaki ama genel tablo sabah işine giden akşam gelen parasının hepsini eşine veren ev idaresini erkek yönetiyor gözüksede genelde hep kadınlar yönetir tablo budur. Bir elma çürük diye kasayı çöpe atmayın biz türk erkek ve kızları kim ne derse desin birbirimiz için yaratıldık istinalar hariç.

Güncellemeler:
İstisnlar hariç dedikten sonra ya her türk erkek ve kızı bir çinliyle bir almanla bir rusla uyum saglayamaz yani genel olarak birbirimiz için yaratıldık

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Adımızı karalamaktan imtina etmiyoruz bir an bile...
    En ufak, sıradan muhabbetlerde dahi "abi Türkler zaten böyle" deyip yermelere çok şahit oluyoruz..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü türk insanı dobradır :) güzelden daha güzel görürse abazalık yapar yavşar :D Japonlarda falan mıllıyetcılık var bizdekiler sadece beynı organına bağlı,

0|1
    0|0
    • Onlar hayal dünyasında yaşayanlar :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Türk Erkeği olsun illaki diye bir takıntım yokda huyunu suyunu bildiğim insan Türk sonuçta o yüzden daha iyi

0|1
    0|0
  • Şu adamlar rahat dursa bizim başka milletlerle işimiz yok ama bir Rus hayranlığı almış yürüyor bizde diyoruz ki: siz bir İtalyan eder misiniz?

0|1
    0|0
    • Bence imkan verilmedikten sonra dizinin dibinde oturur

• Ewet kesinlikle

• Emin olun ruslari seçenler türk degil yani nasil desem dinsiz imansiz gevşek insanlar bizim insanlarimiz iyiyi kötüyü ayırt edebilir

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...