1400 yıllık bir geçmişe sahip olan Müslümanlar, biz Ateistlere özentisiniz diyerek neyin kafasını yaşıyorlar acaba?

Animizm:2,5 milyon yıllık geçmişe sahip
Hinduizm:5000 yıllık geçmişe sahip
Zerdüştilik:5000 yıllık geçmişe sahip
Musevilik:4000 yıllık geçmişe sahip
Ateizm:2600 yıllık geçmişe sahip
Taoizm:2600 yıllık geçmişe sahip
Konfüçyanizm:2500 yıllık geçmişe sahip
Hristiyanlık:2000 yıllık geçmişe sahip
Budizm:1600 yıllık geçmişe sahip
Şintoizm:1600 yıllık geçmişe sahip
İslam:1400 yıllık geçmişe sahip

1|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi olan gaylardan utanıyorum bende escınselım ama rezıl edıyosunuz bızı, zekana hayranım senın ozentılıkten bahsederken genclerınn bırbırıne ozenmesınden bahsedıyorum senın cool olma cabalarına gırıp ateıst olmaya calısman gıbı, daha ateıstlık hakkında dogru durust bılgın bıle yok sorularından bunları anladım ateıst olmadan once baya bı arastıma yapmalısın oyle olmalısın mıllete ozenerek degıl, bide muslumanlara toy falan demıssın neyın kafası bu beynın hangı organında calısıyo, s*lak s*lak konusmaların var

0|2
    0|0
    • Klasik egolu Müslüman abi

• nerenle dınlıyon benı ya off hadı gıt pıpınle oyna sen

• ateıstlıgın tanımını ogrenıp ateıst olunmaz genelde ateıstler cok arastırma yapıpda ateıst oluyo sen hangı kafada yasıyosun bılmıyorumda, benım bu zmana kadar tanıdıgım gercek ateıstler ılahı kıtapları okuyup bol bol arastırma yapıp evrenın baslangıcını falan arastırıp boyle kanıya varan kısılerdır bunları yapmayıp ateıst olanlar ozentılıkten baska bısı degıldır ve bunlar cocuk oyuncagı degıldır her populer olan seye atlama

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence ateizem başından beri var sonuçta inanmayan atesit sayılıyor yani bunun için bir bilgiye sahip olmak gerekmiyor ama muslumanlik icin bir bilgiye sahip olmak gerekiyor

0|1
    0|0
  • Ailem zerdüşt
    Kendim spiritual satanistim.
    Bu güzel bilgilerin için teşekkür ederim kardeşim.

0|1
    0|0
    • Rica ederim😊

• Paganizmle yakinliklarida var bilmiyorum ama bir tarihte dogaya saygi olarak herkes disariya cikiyor hala irand yapanlar var annem oyle demisti.

• Iyi gunler dilerim.

• sen daha cumaya g, tmed, nmi

0|1
    0|0
  • Anlaman kıt mı?
    O özentilik gençlik çağında başkasından geçiyor. Ne derler bilirsin. Ateist uçak düşmeye başlamadan ateisttir.
    Sonra hemen dualara koşarsınız

0|1
    0|0
    • Ama bizim geçmişimiz daha eskiye dayanıyor. Siz daha dünkü çocuksunuz. Toysunuz.

Erkekler Ne Diyor 11

• adam sana bize özendin demiyor ki.

0|0
    0|0
  • Yarım ilim insanı ateist yapar ne kadar doğru. Dostum Hz Ademden itibaren gelen dinlerin bütünü İslam'dır yani tek yaratıcı ve ve Peygamber'lerine inanmak Sadece Müslümanlıkta gelmemiştir diğer dinlerde sanki Müslümanlıkla bağımsız gibi düşünmeyin 👍

0|0
    0|0
  • Herşey bitti bir kaldı bizim geçmişimiz daha eskiye dayanıyor meselesi mi? Haklısın sizler ebu cehilin torunlarısınız sizin geçmişiniz daha önceye dayanır.

0|0
    0|0
  • :D hala anlamadınızmı
    onlar sizin ateistmizinize demiyor onu

0|0
    0|0
  • Acaba Hz. Adem (a. s ) kaç yıllık ki
    sonuçta ilk insan ve ilk hak Peygamberi

0|0
    0|0
  • mal mısın oğlum sen :)

0|1
    0|0
  • bir sonraki din, bir öncekini etkisiz hale getirmiştir...

0|0
    0|0
  • Yanlis 1400 yıllık gecmise sahip degiliz. Islam herzaman vardi , sadece isimleri farkli.

0|0
    0|0
  • en son din İslamdır. Onunla şereflenmek her keze nasıp olmaz

0|0
    0|0
  • Geçmişini s. kiyim demekten kendimi alamadım...

0|1
    0|0
  • önemli olan geçmişiniz değil bence geleceğiniz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...