Atamızı Sevmeyen Ahlaksızlar Varmış?

Kurban olduğum Atamızı sevmeyen ahlaksızlar varmış burda.
Atatürk Neden Sevilmez Sana özgürlügü veren atatürk degil mi?

sizler bu konuda neler düşünuyorsunuz?

Güncellemeler:
güncel

1|1
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk'ün onlara verdiği haklar çok geldiği için sevmiyorlar. Insanlar eşek gibi kullansaydı çalıp cırpsaydı elbette ki en iyisi Atatürk olacaktı.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ohoo olmaz mı? bir bitmediler.

0|4
    0|0
  • Sevmeyen insanları bende anlamıyorum.

0|2
    0|0
  • Aman birak ya sevimsizler

0|3
    0|0
  • Nerden gelip nereye gitmemiz gerektigini ve bu kosularra ne sartlar altında geldigimizi unutuyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dayatma yapmaya gerek yok. Zaten dayata dayata insanların Atatürkü yalnış anlamalarına sebep olan sizin olayı böyle yorumlamanız. Eminim Atatürk mezarından çıksa önce pek çok kemalistim ben diyenin suratına tükürür. Gerçi Atatürk tükürmez asar. Her yerde heykeli, garip garip insanların Atatürk ü garip garip anlatmaları falan . Aslında herkez minnet duyar ama izlediği yolu tasnif etmez. Atatürk çalıp çırpmadı diye birşeye de katılmıyor. Az çalıp çırptı demeniz daha doğru olur. Bunu da siz böyle kıyas yaptığınız için yazıyorum yaptıklarının yanında ismi dahi anılmaz ki sevmeyen insanlar bile bu açıdan hiç değerlendirmediler Atatürk'ü. Benim neden yargılarla Atatürk e yaklaşıyorum. Zira ingilizlerin bu kadar Atatürk ü bu kadar sayması çok ilgin. Tarih boyunca hiç kimseye eywallahı olmayan ingilizler işgallerle zaten anasını ağlattığı Türkiye'yi Atatürk' e bıraktıkları. Sürekli övmeleri falan filan bana ço kuşgucu geliyor. Tarihte tek parti ile seçime girip birde demokratiktir denilmesini sindiremiyorum. Atatürk demokratik bir yönetim sergilemedi. ASlında herşeye rağmen sebepleri bilmesekte çok büyük bir komutan olduğunu düşündüğüm Atatürk ten yine sizin gibilerin yaklaşımı için biraz soğuk duruyorum. Olmasaydın olmazdık ne osmanlısı falan diyen zihniyet Osmanlı olmasaydı sen de olmazdın be Atam diyemiyecek kadar kör, riyakar, aşırı fanatik. Belki de bundandır bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
    • hocam bak ben Kemalist değilim, kimseye bir dayattığımda yok, sen beni fişleme sadece sana duyduğum saygıyı senden bekliyorum okadar...

• ikinci cümle hocam dayata dayata sizin... nayse boşver özür beklemiyorum alıştım zaten...

• @sezar11 Ne özürü yazdığım şeyde sıkıntı yok. Ben bu arkadaşın zihniyetinde olanlar için diyorum. Kimse bana bişeyleri dayatamaz zaten ben yemem. Ama Atatürk'ü sevmeyen ahlaksızlar lafına takılmayıp benim seni fişlediğimi düşünmen senin de bu konuda masum olmadığın gösteriyor. Adamın Ahlaksızlar lafı için geldim yorum yazdım zaten benim dayatma lafıma takılman çok ironi ki o lafı bu arkadaş gibi konusanlar için yazdım.

• Ben görsellerle sorunu süsleyeyim biraz 😊
    http://i.hizliresim.com/J23plj.png
    http://i.hizliresim.com/pPERVm.png

0|2
    0|0
  • İşte atam çok uğraşmış zamanında ama naparsın. Kimisinde eşeklik baki kalıyor işte

0|2
    0|0
  • Atatürk, bizim atamız ve liderimizdir. Bunu kimse değiştiremez. Çocukluktan itibaren öğreniyoruz bu vatan için yaptıklarını. Ama, halen öğrenememiş, cahil, insanlarımız var. Beyinlerini yıkanarak Atatürk'e karşı kötü bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Atayı sevmekle ona tapılmış olunmaz arkadaşlar. ''Başbakana dokunmak ibadettir'' diyen cahil bir halktan ne beklenir?

0|1
    0|0
  • Biri muhammedi sevmeyene söver diğeri atatürke.. Onlar olmadan önce özgürlük, insanlık yok muydu acaba? Nedir bu saçmalıklar? Eskiden nötürdüm ama sayenizde nefret etmeye başladım hepsinden.

0|0
    0|0
  • Nankör insanlar işte, Atatürk de çalsa kandırsa dini kullanarak işlerini yürütse onu anca o zaman severlerdi

0|1
    0|0
  • Sözde Atatürk'ü dinsiz diye lanse ediyor. Sakallı şeytanlar bu yüzden düşünemeyen kesimdd düşman oluyor. Bugün belgeselde gördüm ukraynada adamlar o kadar kötü tarihini bile önemsiyor bizimkilerde tarihine düşman.

0|0
    0|0
  • İnsan bu ister sever ister sevmez... senin gibi faşist kafayla da olacak iş değil... Atatürk bir insan tanrı değil.. o yüzden onu sevmeyen insanlar dediğin gibi ahlaksız değildir
    . Sadece saygı göstermeyen veya sevenlere saygı duymanlar, senin gibi ahlaksız olur !!!
    Unutma senin gibi düşünmeyen insanlar olacak elbette :) bu insanlara ahlaksız emek senin haddine düşmez!

0|0
    1|0
  • 1 incisi Bana özgurlugu rahman verir ikincisi ahlakla sevgi bagdastirmasini nasil karsilastirabiliyorsun ve hangi zihniyetle. 3 uncusu senin bakis acinla herkesin bakisi acisi ayni olmak zorunda degil herkesin sevme duygusu seninle ayni olucak diye bir seyde degil ataturku seviyorum ya da sevmiyorum bu kimseyi ilgilendirmez ama sizler gibisi yuzunden galiba artik sevmicen adami ilah yapicaksiniz peygamber yapicaksiniz nerdeyse artik basimiza tovbe yarabbim ya

0|0
    0|0
    • ya kardeş şurda kurban oldugum allahı bahane etmeyin biz zaten kıyaslama yapamayız sen yapıyorsun oda bahanelere sığınıyorsun zihniyet fakiri gelip burda adap ögretme

• @sezar11 dogru kardes. haklisin din suistimal edilerek bir cok sey oldu osmanlinin son donemlerinde ve halkda bunun rezilligini cekti. benim onlara karsi bir sozum. yok asla. olamazda haklisin o. konumda benim. kizdigim nokta bu arkadasin soyleyis tarzinda demek istedigimi anladigina. inaniyorum kardes okumak en guzel ilimdir haklisin ama on yargida en buyuk zayiflikdir bu arkadasda on yargili davraniyor benim sevmeyen arkadaslarimda var ataturku saygisini. duyar vatanina. milletine oyle. duskundur ki insanin. akli. sasar ahlak. yonunden sevmiyen insana ahlaksiz diyemecek. kadarda durustturler yani ben bu zihniyeti sevmiyorum ee sen ataturku seviyorsan adamsin sevmiuorsan ahlaksiz serefiz sunun bunun teksiin bu on yargidir ve cok. yanlistir bu arkadas sorusunda deseki arkadaslar ataturk bunca guzellik yapmis sevmiyenler neden sevmiyor acaba diyebilir ama ahlaksiz kavrami yanlis kavram

• @sezar11 bak mesela sen ne guzel tatli. tatli konusabiliyorsun kardes ben ataturku sevmuyen biri degilim. hic bir cumlemdede sevmiyorum demedim ama sevmiyenede kimse ahlaksiz deme hakkini tasimiyor 😉

• Atatürk'ü sevmemekle ahlakı nasıl bağdaştırdın?
    Ne dayatmacı bir zihniyetsiniz siz yahu.
    Size ne herkes sevmek zorunda mı

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ama saygılı davranmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Özgürlüğü Allah verir

0|1
    0|0
  • Atatürk turnusol gibidir.
    Atatürkü sevmeyenin dini imani vatan sevgisi sahtedir.

0|1
    0|0
  • sevmeyen ben...

0|0
    0|0
  • Evet vefasız insan çok

0|3
    0|0
  • herekzın hayatına kımse karısamaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...