Beni bir dinleyin bir akıl verin lütfen?

Öncelikle lütfen üşenmeden okuyun ve okuyan herkese şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar 8 gün sonra pmyo (Polis meslek yüksek okulu) sınavına girecem fakat doğduğum büyüdüğüm şuanda yaşadığım yerde kime polislik sınavına girecem dediysem ailem dışında hep büyük tepkiler aldım doğudayım ve buradaki toplum kürtçü bir toplum bende milliyetçiyim, ve ne yazıkki burada pmyo sınavına hazırlık için çalıştıracak kimse yoktu çünkü sınava girecek kimse yok burdan, hiç hazırlanamadım besyö'ye hazırlananlar ile hazırlanmaya çalıştım aynı değil parkur, aslında fiziğim falan iyi fakat parkuru yapamayacağım takla atamıyorum engellerden geçemiyorum boyum 1.91 ve aşırı derecede polis olmak istiyorum Allah nasip ederse Pöh olmak en büyük hayalim ama hazır değilim :'( sınavı kazanamadığımda büyük strese girecem ki şimdiden tribine girdim uyuyamıyorum içim daralıyor, akıl verin lütfen

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz üzerine git bence hareketleri çalış.. Heleki özel harekatçı olacaksan daha fazla bir intibak eğitimine tabi tutulursun yani normal polis girişi gibi olmaz. Mesele ben harp okulu istiyorum. Rutin olarak sporumu hep yapıyorum. Kendini hem akademik hemde bedensel anlamda hazırlamanda fayda var eğer bir engelin vs yoksa biraz üstüne gidince inan yaparsın. Takla konusuna gelince internette videoları var teknik olarak anlatıyorlar eğer oda işe yaramazsa bir jimnastik hocasından iki seans kadar ders alman yeter de artar bile :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim neye inaniyorsan onu yap herkesden fikir al fakat sen inancini. dogrula uygula bu hayatta neye inaniyorsan sen o sun... ve inanc gorulmeyene inanmaktir gorulmeyene inanirsaniz baskalarinin goremediklerini gorursunuz... yillar once bir sinif da ders kaynatilirken ogretmeb cocuklara sorar ne olacaksiniz kimi kalkar ben polis. olucam ogretmenim ben doktor olucam ben mimar olucam derken birisi kalkar derki ben turrkiyenin basbakani olucam ogretmwnim. der sinifta herkes gulmeye basla dalga gecer hoca. bile sinir olur bu cocuk mesut yilmaz gecmis basbakanlarimizdan dir.. yani nereye varicagini senden baskasi. bilemez sen inaniyorsan bitmistir

0|1
    0|0
    • Kardeşim çok teşekkür ederim beni motive ettiğin için adamsın sağol :)

• Pardon dil kismina elim surstu 😉😉

• Estafurullah kardeşim :D

Yükleniyor...