Erkekler tesettürlü bayanlardan mı yoksa açık bayanlardan mı hoşlanır? Hangisiyle evlenmek isterdiniz?

Erkekler sizce hangisi

• Tesettürlü bayanlarla evlenmek isterim
    39% (9)30% (9)34% (18)Oy Ver
  • Açık bayanlarla evlenmek isterim
    35% (8)33% (10)34% (18)Oy Ver
  • Tesettürlü bayandan hoşlanmam
    13% (3)10% (3)11% (6)Oy Ver
  • Açık bayandan hoşlanırım
    4% (1)17% (5)11% (6)Oy Ver
  • Tesettürlü bayandan hoşlanırım
    4% (1)3% (1)4% (2)Oy Ver
  • Açık bayandan hoşlanmam
    5% (1)7% (2)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Açık bayanlarla dvlnmek isteyen çokmuşşş

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• gözleri tesettürlü olanı ile

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şıklar eksik , Ispanaklı bayan yokk...

2|0
    0|0
  • önce karakter tabiki. sonra açık bir kadınla tercih ederdim. açık olanlar, ince ruhlu falan, gelişime açık oluyorlar. ve sevgi manevi duyguları daha iyi yaşatacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Tercihen kapalı olsun. Ama kapalı da her tarafı belli olan kişilerden de değil arasında çok fark var.

1|0
    0|0
  • Ayrım yapmiyorum sevmek önemli gerisini hür iradesiyle kendisi seçer

1|0
    0|0
  • Hoşlandıysam fark etmez

0|0
    0|0
  • Açılıp kapanan

0|0
    0|0
  • özellikle akp döneminde tesettürlü dediğin kızlarda gayet açık gibiler. tek farkları kafadaki bir örtü sadece. yoksa kibir onlarda da var, gösteriş merakı onlarda da var.

0|0
    0|0
  • Kapalı olup sonra açılan sonra tekrar kapanan sonra tekrar açılan kişileri sevmem hiç ve kesinlikle evleneceğim kişi açık olmalı

0|0
    0|0
  • henüz hiç tesettürlüden hoşlanmadım knka

0|0
    0|0
  • şıkların hiç birini seçmedim çünki insanları ötekileştiren her zihniyete karşıyım ahlak tesettürde ya da açıklıkta değil beyindedir kafam uyuştuysa evlenirim

0|0
    0|0
  • Tesettürlü bayanlar benden uzak allaha yakın olsun.

0|0
    0|0
  • ne alaka ne biçim sorular bunlar yahu insanı kapalılıkla acıklıkla yargılıyorsunuzz.. sevgi kardeşim bu sevgii otada b.. kada

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra farketmez.

0|0
    0|0
  • Hayır kızlar niye oy veriyor biz verecegiz oyu

0|0
    0|0
  • Eşimle çılgın macera dolu bir hayat istediğim için açık olması şart

0|0
    0|0
  • İnsanları neden açık veya kapalı diye kutuplastiriyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • Gerek yok böyle kıyaslamalara. Kendini bilsin ve tanısın, Özü sözü bir olsun kâfi..

0|0
    0|0
  • Fark etmez.

0|0
    0|0
  • Hangi konuda

0|0
    0|0
  • Tesettür iyidir

0|0
    0|0
  • a b dedim

0|0
    0|0
  • edepli olsun itaatkar olsun da dekolte düşkünü mini etek manyağı ya da kara çarşaflı olmadığı sürece herkes olabilir kimse kendi kısmetini kapatmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ici dısı tesetturlu birinden hoslanabilirler. Basını kapatıp modaya ayak uyduranları kimse sevmez. 😊

0|0
    0|0
  • Genel anlamda aptal ve az konuşanlardan hoşlanıyorlar, seni seveceklerdir. Ya sabır, insanları kategorize etmeyin

1|0
    0|0
  • Olay artik su yeni nesil de.
    Kapali kizlari seviyorum annem de kapali. Ve kesinlikle yanlis anlamayin beni.
    Tanidigim kizlar var. acik sacikken erkeklerle yatip kalkan.. ama baktilar ki kimse adi cikmis kizla evlenmiyor. Kapanip masum rollerine gireyim diyen cok kiz var ve hemen evlendiler. Bn acik biriyim ancak acik sacik giyinmiyorum. Ve inanin basim acik diye beni soran kadinlar aaaa basi acikmis biz kapali ariyoruz diye geri cevirdiler..
    Ama bu terbiyesizler , kapali kizlarinda adlarini kirlettiler. Size sunu dicem. Acik kapali hic farketmez. O kisinin ruhunu ve icini arasitirin arkadaslar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...