Takintiniz var mi. Ya da takinti yaptiginiz birsey?

Evet takinti kotu birsey var mi?

1|1
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Var maalesef basit ama yoran şeylerde elden de bir şey gelmiyor. Farelerin kuduz mikrobu taşımasına fena takığım mahalle kedisine bu yüzden soğuk tutumdayım fare yemiştir kuduz mikrobu taşıyordur bahçeden geçerken sebzelere bulaşıyor mudur diye kurarım kafamda buna bi' çare arıyorum bu ara.

0|1
    0|0
    • Ayni sorunlar var. Takintilarimiz ayni seninkiyle en ufak birseyi kafamda kurmam yeterli. Takintilarim yuzunden cok uykusuz kalmisimdir. Tek olunca o takintilar dag olur resmen.

• Evet cok cok haklisiniz. Yalniz kalinca artsada bu takintilar yalniz basina savasilonca kazaniliyor bu takinti. Suanda Allaha sukur hic bir takintim kalmadi olmamasi icinde elimden gelen herseyi dikkatlice ve sonradan pisman olmayacagim sekilde yapmaya calisiyorum. Cok umursamiyorum. Herseyde bir hayir vardir kafasiyla gitmeye calisiyorum. Buyutmemek icin olagan karsiliyorum mesela. Tesekkur ediyorum verdiginiz cevaplar icin cok yardimci oldunuz.

• Estağfurullah kardeş hayat yolculuğumuzda benzer şeyler yaşıyoruz sevindim son durumuna başarılarının devamını diliyorum bizim küçücük bedenlerimiz dünyadan ağırlaşsa da her gecenin sabahı var şükür kardeş takıntılarımızdan uzak daha mutlu kaliteli hayatlara inşallah karşılıklı bilgi alış verişi yaptık ben de artılar edindim sayende

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• çoğu şey

0|1
    0|0
  • birgün tekrardan karsılasıcaz ve onu sevdiğimi söylüyeceğim 6.5sene oldu.

0|1
    0|0
    • Vay be kardesim. Niyetli olmasam sigara yakicaktim. 😕

• eyv baskan :) umarım sende seni gercekten senin gercekten sevebileceğin birini bulursun bulduysanda umarım yollarınız hic ayrılmaz

• Eyvallah dostum umarım hayatında kalbin gibi temiz olur...

• var.

0|0
    0|0
  • O kız buraya gelecek.
    Not: 4 sene oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...