Çinde köpek yeme festivali sadece bir imza atman gerek hicbir sey talep edilmeyecek bir imza da sen atar misin?

Lütfen yardim edin ,,,!!! Imzalayinn imzalatin paylasin kurtaralim bu masum cnlari, bu bebeklerin bizlere ihtiyaci var
Lutfennnn :(

https://www. change. org/p/%C3%A7in-deki-yulin-k%C3%B6pek-yeme-festivali-ne-son-verin? recruiter=330123959&utm_source=petitions_show_components_action_panel_wrapper&utm_medium=copylink

Yaklasik 500.000 kisiye ihtiyacimiz var yayabildiginiz kadar yayin imza atin lütfenn!!

Güncellemeler:
Neden tepki aldigimi bilmiyorum bir eglence videosu paylasmadim sacma bir soru sormadim ve kötü bir niyet yok bir kere daha anladim toplumun her kesiminden duyarsiz ve kötü insanlar var iyi niyeti bile sorgulayan bu insanlarla ayni ülkede yasamak hem kalbe hemde beyine zararli... ya siz yok olun ya da biz..
2011 yilinda toplanan imzalar sayesinde festival iptal edildi yani bir imzadan olmaz demeyin...

1|2
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar neden sana bu kadar tepki göstermiş anlamadım, imzaladım.

1|0
    0|0
    • İnsanlar artik insan degil ondan belki.. tesekkürler imza icin..

En İyi Kız Görüşü

• Zaten bir imza atmak benden birşey eksiltmez ama atmamak insanlığımdan eksiltir. Köpekleri çok seviyorum nefret ediyorum şu yulinden

1|1
    0|0
    • Erkeklerin yorumlara bak haysiyetsiz vicdansizlar hesap kitap pesinde sanki hepsi birer melek oku da gör bu kadar ot insanlarla ayni ülkede yasamak :(

• Lütfen o rezillerle tartışarak laf anlatmaya çalışarak kendini yorma, sadece engelle. Yazılanları okudum son derece iğrençler en az o köpeklere vahşet uygulayanlar kadar hemde. Tamam yemelerine belki mudahale edemeyiz ama bu şekilde katlederek kesmesinler, bu çok can sıkıcı

• Aptalca bir video ve sacma bir yorumu hic garipsemezler ve karsi cikmazlar sorgulamazlar bizim iyi niyetimizi sorguluyorlar bu ülkenin yarisi timarhanelik

Erkekler Ne Diyor 21

• Linkte Sorun olmuş güncellemeye eklersen daha rahat olur www.change.org/.../%C3%A7in-deki-yulin-k%C3%B6pek-yeme-festivali-ne-son-verin

2|0
    0|0
  • Kendimi Bildiğimden Beri Atıyorum..

1|0
    0|0
  • Daha önce atmıştım.

1|1
    0|0
  • Arkadaş bu change yazıyorsun ınatla 500 tane mesaj yolluyor yinede köpekleri severim.

1|0
    0|0
  • Hep atiyorum imzami bunun icin ama hicbir sey degismiyor.

1|0
    0|0
    • Yeteri kadar toplanmiyor ve umursanmiyor bu ülkede 500.000 duyarli insan bulmak kolay degil malesef

• Atmistim buna

2|0
    0|0
  • Bu imzalar bir işe yaramıyor. Ama atalım.

1|0
    0|0
  • Yahu çinin bunları taktığı yok

0|0
    0|0
  • Ben saygı duyuyorum istediklerini yiyebilirler ha bizim kurban Bayram'ı ha onların köpek kurban Bayram'ı

1|0
    0|0
  • Allah verir belasını sen duanı et

1|0
    0|0
  • Ulan bu Çindeki kopekleri dusundugunuz kadar Suriyeddki Filistindeki evleri baslarina yikilan cocuklari dusunumediniz. Sizi ve sizin gibileri hic bir zaman samimi bulmucam.

0|1
    0|0
    • Yahu niye beni taniyor gibi konusuyorsunuz arkadasim? Biseyler yapmaya calisiyoruz burda nedir bu vicdansizlik igreniyorum sizden bir köpegi sevmeyen insanin samimiyetine de ben inanmiyorum madem üzülüyorsun sende bir imza sayfasida sen ac ben imza atayim bu kadar hesapci olma günahsiz ve süper duyarli degilsin sende alti üstü bir imza memleketindeki köpekler kurtulsun bari

• Söyle ki ben ölen insanlar icin soru sorsam ki sordum ve fasistler hemen "suriyelilerden banane bizim dururumumuz iyi degil ülkeleri icin ölmüyorlar korkaklar" gibi sinir bozucu yorumlar geldi bisürü hemde simdi ölen bir insan icin tekrar bir soru paylassam onun altina neden köpekleri korumuyorsun neden yulin icin imza atmadin samimiyetine inanmiyorum gibi bir yorum gelir veya alakasiz kesin gelir yeri ve zamani bilmiyorsunuz iyilikten o kadar uzaklastik ki duyarlilik yerine suclamalar yapiyoruz demek istedigim eger bir dusuncen varsa o dusunce icin uygun basligin altina yorum yap ben artik bisey paylasmiyorum burda zaten..

• Uygun baslikla karsilassam yorumu mu yapardim. Dedigim gibi hedefte olan siz ve sizin sorunuz degil , islerine geldigi gib duyarlilik gosteren insanlar

• hicbise olmaz

0|0
    0|0
    • Böyle dusundugun surece kesinlikle olmaz zaten

• Yanlış değilsem geleneklerinden biri. Ne kadar imza atilsada en fazla festival erteleniyor.

0|0
    0|0
  • Sen imza atınca Çin bundan vazgeçicek

0|0
    0|0
  • Türkiyede de tavuk kesiliyor. ona neden sesin çıkmıyor.

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun cikmadigini? Niye böyle hep gereksiz sorular soruyorsunuz? Köpek yemek normal mi imza atsan nolucak yani bu kadar vicdansiz olmayin

• İmza atmayacaksan laklak yapma bosa zamanimi calma git zibar umrumda degil senin gibi kendini bilmezler atmasin zaten

• neyse sen saçmalıyosun. milletin yemeğine karışma. Senin ülkende inek yiyiliyor, Hindistanda ineğe tapılıyor, Hinduların tanrısını yiyorsun sen.. Adamlar İnekler yiyilmesin diye imza kampanyası düzenlese kim takar? milletin damak zevki seni beni ilgilendirmez hadi yavrucak uyu sen.

• Yesinler olm niye karışıyosun millete

0|0
    0|0
    • Madem bir ise yaramayacaksin defol git vahsi yaratik köpek yenir mi yazik o hayvanlara ayrica cinde nufus büyük tüm dünyadan köpek alacaklar buna nasil göz yumabilirsin bir katkin olmayacaksa yorumunada gerek yok aldiginiz nefesin degerini verebilseniz, ot olmasaniz insan gibi tepki verebilseniz keske..

• Ya ne kadar gereksiz insanlarsınız hayvanları katledilmesi hoşuna mı gidiyor seni beyin fakiri?

• @akşambabanasöylee pardon sen ne boksun da bana laf söylüyorsun haddini bil canim benim. Artı mevzuyu anlicak zekan bile yok yazdiklarindan çikarttim bunu o yuzden kapa o pis çeneni 😇

• sen imza attın diye çinliler vazgeçecek sevdasından yani. saçma sapan iş yapıyorsunuz...

0|0
    0|0
    • Daha iyi bir fikrin varsa söyle madem hem bil diye söylüyorum 2014 te ki yulin imzalar sayesinde iptal edildi..

• al köpekleri besle o zaman. ne saçma insanlarsınız be...

• Köpek yiycejlerine benimkini yesinler anca doyarlar:)

0|0
    0|0
  • Yürüyüş bile yapacağız merak etme sen.

0|0
    0|0
  • iğrenç ya

1|0
    0|0
  • umrumda değil.. adamlar yemeye bişey bulamıyor yesinler sen inek kesiyorsun diye hintliler napıyor : D

0|0
    0|0
    • Et yemiyorum ben herkesi kendin gibi sanma ot gibisiniz zaten duyarli olsaniz bu ülkede olan vahsetlere dur derdiniz aldihin nefesin hic kiymeti yok..

• Dünyada bircok ülkede bu imza sayfasindan var ve herkes imza atiyor hicbirseyi sorgulamayan siz iyi niyetimi sorguluyorsunuz bir imza atmak zor olmamali parayla yapilan birseyde degil nedir bu tepki zamanini öldürdürdügün bu siteden bir dk cikip imza atmak sana aptalca sorulari mi kaybettiricek? Sorunun kaynagi nedir sorunun kaynagi uzman gibi konusuyorsun madem biliyorsun biseyler napalim sen söyle insanlar böyle bir sayfa acmis nolmus yani bu kadar mi umursamaz insanlarsiniz sadece sende degil yukarida iki sahis daha böyle..

• gercekci bir çözümle gelirsen gereken desteği sanal olarak değil gercek hayattada göstereblirim
      niye mi imzalamıyorum bunu insanların böyle boş şeylere inanıp bu olayın çözülecegine inanmasını istemiyorum..
      kendi ülkemde bişeyler çözüldükten sonra diğer ülkelere el atarız . hakkımız falan yok karısmaya .. sana ve destekleyenlere bol şans .

Kızlar Ne Diyor 10

• Yine haziran geldi yine Yulin festivali allah kahretsin ya:( imzalıyorum

2|0
    0|0
    • Malesef😟 cok tesekkurler tanidigin herkese yay lütfen 500.000 kisiye ulasmamiz gerek

• Kız paylaşıyorum her yerde o kadar tepki yağıyo yine yiyorlar zıkkım yesinler of

• Her sene bu durum için millet ayaklanıyor, ama her sene aynı festival yapılıyor. O vicdansızların zerre umurunda değiliz, boşuna uğraşmayın.

2|0
    0|0
    • Ya 2011 ya 2014 yilinda bu imzalar sayesinde iptal edildi 2011 kesinlikle o yilda iptal edildi o yuzden bise olma zdemeyin oluyor ulasabildiginiz kadar insana ulasin tesekkurler..

• Daha önce imzaladık tamam da çindeki köpek sorununu çözene kadar kendi sorunlarımıza mi uğraşsak acaba demiyor da değilim.

1|0
    0|0
    • Ugrasalim bence de buna imza attik bu vesileyle bir olup ülkemizin sorunlariylada ugrasalim tabi sizin de niyetiniz varsa gercekten..

• Hayırdır bu atar niye? Senin niyetin yoksa kendi ülkenle uğraşmaya bunun sorumlusu ben değilim canım.

• ayy iğrenç insanlar ya allah kahretsin bunları 1 köpek hepsinden daha değerli :(

1|0
    0|0
  • Soruya bak gelen cevaplara bak gözünü sevdiğimin memleketi.

1|0
    0|0
    • Hasta ruhlu insanlar imza atmak zor geliyor bu kadar vicdansiz ve duyarsizin yasadigi memlekette kendimiz icin hicbirsey yapamayiz zaten.. bunlarin sayisi cok fazla o yuzden bu halde bu memleket hic birseye sesleri cikmiyor paylasimi carpitiyorlar..

• imzaladım teşekkür ederim bilgilendirdiğin için 😕

1|0
    0|0
  • Ne var bunda, bizde de kurban kesiliyor. Her ülkenin geleneği farklı

0|0
    0|0
    • Kendi bebeklerini bile yiyorlar ne gelenegi gelenek diyip bizide yesinler o zaman görüslere bak

• Sen et yemiyor musun mk

0|0
    0|0
  • Vejetaryen mısın?

0|0
    0|0
    • Evet ama vejeteryan olmasam bile buna karsi cikardim neden sordun gelenek falan diyeceksen hic yorulma bu adamlar kendi bebeklerini yiyor

• Her duyduğuna inanma bence

• Geçen senede vardı hiç bir işe yaramadı. Mk canileri

1|0
    0|0
    • Yeteri kadar duyarli toplanmadi ama gecen sene bizim ülkemizdeki köpekleri alan cinliler yakalandi ve köpekler kuratarildi bir cinli kadinda yaklasik 100.000 köpegi satin aldi.

Yükleniyor...