Annenizmi karinizmi babanizmi kocanizmi hangisi Erkekler siz neden boylesiniz? Kayinvalidemi kiskanmakla haklimiyim?

Ben bir şey merak ediyorum bu sayfada çok soru soruldu bu konu hakkında ve disardada çok denk geldi evet anneler ve babalar değerlidir ama benim anlamadım bir sey var erkekler diyor ki ben annemi secerdim ister haklı olsun ister haksız olsun o benim annem diyosunuz tamam eywallah ama kizlar babam dedinde babam benim ilk aşkım dedinde niye telefonları suratina kapatiyosunuz ya da sacma sapan triplere giriyosunuz? Neden babalarına olan sevgilerini kiskaniyosunuz ki? Ne anlamı var esimin annesiyle tartıştık annesi başka bir türlü anlatmis eşime olayi ve ben kapatmak istedim konuyu ve annen haklı dedim bana olan lafi saydirdi biz babam deyince neden kiyamet kopuyor? Ama annesi aramizi bozuyir ve annesine karşı çok nazik bende annesini kiskaniyorum ama bana tek laf bile ettirmiyor zaten etmiyorum sadece merak neden boylesiniz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bacım erkek korumak kollamak bakmak ile kendini sorumlandırmış biridir ve erkek adam seni sahiplenir senin her şeyini karşılamak ister kalkıp babam Vs demen hoş olmaz erkeğin gururunu inciltirsin. Kaynana ile gelin arasındaki durum ise aslında tamamen damat ile gelin arasındaki duruma bakar damat anayı her zaman çok sever (ana kötü değilse) yani sadece yarışacağın konu güven olur damat sana güveniyorsa der ki hayatım tolere et o benim annem annesinide arar anne kusura bakma böyle böyle olmuş der sen çok büyük yanlış yaparsan ve erkekse bunu görürse annesi demese bile adam ayrılır ama annesi görüp damada gösterirse gene büyük ihtimal damat anne dediğini yapacaktır çünki damada annesi altını çiziyorum "göstermiş" olay bu haricinde ben sevgilimin babasını sevmem ama saygım var bu güne kadar benim eşime o bakmıştır ve başım üstünde yeri vardır ne eşimi ne de o adamı üzerim. Anlattıklarımı anlamakta zorlanırsan kendini bir anne yerine ya da bir baba yerine koy çok iyi üstüne titreyerek evlat yetiştirdiğini hayal et bunların neden böyle olduğunu eminim çok net anlarsın.

0|0
    0|0
    • Allah mutku etsin kardesim inshallah ayrilmassiniz ever haklısın ama o olayları farklı yerlere cekiyor ve ben haklı oldum yerde haksizim diyorum kadın daha çok buyutuyor sonra bana fazla ilgi göstermiyor annesine hediye alıyor anneside bana gosteriyor oglum bana bunu aldı diye kadın çok fesat bide babama gittime karşı babama sarildimda ya da ışte kiskaniyo deliriyo babam gilin yaninada 2 ayda bir gideriz of of :( ben kayinvalide olsam karini uzme uzersen karsinda beni bulursun derim annesi her tarafa geliyo bizimle bas başa vakit geciremiyoruz:(

• Bacım tavsiye istemiyorsan sen bilirsin benim hatun gelse bana anlatsa tamam olurum senin ki seni demekki yeterince sevmiyor neyse iyi akşamlar.

• Sagolun yorumlariniz için iyi akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakin ol bakalım

0|0
    0|0
  • genel olarak diye birsey yok.. sen anlayışsız sana deger vermeyen bir adamla evlenmişsin

0|0
    0|0
  • haklısın kanki

0|0
    0|0
  • annem çocuk gibi üzüleceğini biliyorum eşim yanımdaysa eşimi azcık azarlarım annemi mutlu ederim.. onların kalbi kırılmasın yeterki sende anne olcaksın..

0|0
    0|0
    • Bende anne olcem ama ben böyle ortalığı karistirmam oglum mutlu olsun derim hatta gelinimi belki oglumdan daha fazla korurum severim ezmem onu

• sen kendince haklısın ama ailenden yana olmayarak suclusun aslında.. herkes gider aile sahip çıkar
      annemin üzüldüğünü bilmek beni hayattan düşürür kafamı yorar. eşin olcak kişinin gönlünü almak kolay . ikili oynıcaksın biraz yapcak bişey yok : )

• Hahaha :) ikili

• Ergenle evlenmeseydin sende

0|0
    0|0
    • Tamamda erkekler neden bu kadar anneye duskun anlamiyorum ya tamam anneleri ama kim hakliysa onun yanında durmali ben bile kaç kere aylemi sildim onun icin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...