Bana biraz tavsiye verin?

aile içinde fiziksel ve sözel şiddete ugrasanız evden dışarı tek çıkmanıza izin olmasa hiç arkadaşınız yok ise okuldan atılmışsanız çalışmanıza annenizden izin yoksa evde uyumaktan başka çareniz yoksa ne yapardınız? hemen evlilik demeyin evlilik istemiyorum

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Gider calisirdim bir yerdede otururdum aldigim parayla. Aile dedigin kisilerlede bir daha gorusmezdim.

0|0
    0|0
  • Evde yatardım

0|0
    0|0
  • Allah belami vermis derim daha ne diyim

0|0
    0|0
  • kitap oku bir sanatla uğraş

0|0
    0|0
  • Ölü numarası yap

0|0
    0|0
  • sabretmekten başka hicbişey yok. ayrıca okuldan atılmışssan nedenini açıkla. cünkü kavga yapıp atıldıysan ya da başka türlü suclardan dolayısıyla dışarı cıkmana ızın vermemekte haklılar

0|0
    0|0
  • Ben bir kız olsam evden kaçardım. Zaten kız olduğun için çok rahat iş bulursun

0|0
    0|0
    • son dedigin fesatca bişeymi

• Fesat değil ama bence sakın kaçmaya çalışma dışarıyı bilmiyorsan senin hiç iyi olmaz yukarıdaki benim dusuncem. Bence tek çıkış yolun üniversiteyi farklı bir şehirde okumak

• kendimde bir sorun olduğunu düşünürdüm..

0|0
    0|0
  • evde uyurdum :)

0|0
    0|0
  • bir iş bulur çalışırdım kimse para kazanmana da karşı cıkmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Gecen de ayni sorudan bir tane gordum
    Ben okuldan atilma nedenine bakari.

0|0
    0|0
  • özgür olmak için yapılması ne gerekiyorsa

0|0
    0|0
  • Katates_pizartmasi ni arardim.

0|0
    0|0
  • çıkmaz sokakta yol arıyorsun. açıktan oku olmadı

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• aile ve sosyal politikalar bakanlığı'nı arar ve istismar edildiğimi söylerdim. zira istismar bireye fizyolojik ve psikolojik zarar vermektir.

0|0
    0|0
  • Kendimi geliştiririm dışarıdan okuma vb. durumları değerlendiririm. Ailemi ikna yollarını ararım. Anne ve babalar çocuklarına yenilirler canım bunu aklında tut ve iyi bir yenilgi olması için istediğin gibi bir insan ol.

0|0
    0|0
  • Ne evliligi ya sakın dusunme bu sacma fikri. Aciktan oku br yerlere gel meslegin olsun kendi parani kazan

0|0
    0|0
  • Ölene kdar uyurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...