Çocukken yaptığınız en psikopatca şeyler nelerdi?

Biraz düşünün ve itiraf edin hemen dökülün

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimle kavga ediyoduk diğer odaya kaçtı kapıyı kilitledi bende kapının camını kırıp ordan girdim devam ettik kavgaya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben 6 yasimdayken kuzenim yeni dogmustu uyumasini bekliyordum besikte uyur uyumaz besigi tekmeleyip kaciyodum o da zirliyodu ve kimse suc ustu yakalayamadi 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Perdeleri ısırıyordum

1|0
    0|0
  • Kız kardeşimin elini annemin sandığına sıkıştırmıştım bilerek

1|0
    0|0
  • Kardeşimi dövmek :D

1|0
    0|0
    • O gayet masum bir hareket bence :d

• Bide böcekleri kavanoza tıkıp beslemeye kalkıyodum o kadar masumum ben :D

• Böceklerden igrenirim aşırı hemde ama çocukken bende haşır neşirmişim hatta örümcekleri görümcem deyip ağzıma atarmisim neyin kafasını yasamisiz :/

• bardaklara iseyip balkondan asagi atmak. d

1|0
    0|0
    • Kızlarda bir yolunu bulup yapmış bunu :/

• karsi komsuya 5 yasindayken seyimi acip gosterirdim. d icimde bir oglan cocugu var sanirim. d

• Haha tam man.. yakmissin çocukken bizim mahallede aynı böyle böyle bir kız vardı aklıma o geldi gozumu kapatmaya çalışmakla geçti çocukluğum onun yüzünden

• grup hepsi üyesi olmak 😹
    -ben cemreyim
    -ya of ben cemreydim
    -tamam yarın ben olcam ama jsjsjsjs

1|0
    0|0
  • Küçükken balkondan insanların kafasına sakız atardım 🙈

1|0
    0|0
  • kimseyle konuşmamak

1|0
    0|0
    • Vay psikopat

• korku filmlerindeki çocuklar gibiydim. gözümü bile kırpmadan gözünüzün içine bakardım. hareket de etmezdim. o kadar sessiz ilerlerdim ki kimse dibine kadar gelmediğim sürece beni fark etmezdi. ben hem her yerdeydim hem de hiçbir yerde. (eğer konuşmuyorsam bu benim varlığımı anlamsız kılar yani hiçbir yerde olurum)

• Kafa gidikmis sanki :P

• yerdekı sakızları cıgnemek

1|0
    0|0
Yükleniyor...