Bir insan neden ırkıyla gurur duyar?

Hepimiz meleziz zaten, ayrıca ırk kazanılmış başarı değildir, gerçek başarılarınız olmadığı için mi ırkınızı gurur kaynağı yapıyorsunuz?

İngiliz olmakla Türk olmak arasında ne fark var?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seçimimiz veya emeğimizle elde etmediğimiz bir şeyle gurur duymak bana saçma geliyor. Hayatın çelme taktığı insanların eğlencesi bu olabilir benim değil.
    Irk yerine insanlığı ve medeniliği ön plana çıkarmak daha mantıklı, sonuçta hepimiz dünyalıyız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Saraylar da süremem dağlarda sürdüğümü , bin dünyaya değişmem şu öksüz Türklüğümü.

1|1
    0|0
    • İngiliz olsaydın İngiliz milliyetçisi olacaktın, bu ne vasıfsızlıktır.

• Diğer ülkelerin tarihi hakkında hiçbir şey bilmeyen cahilin teki olduğunu nasıl da belli ediyorsun

• Cahil olana sensin konuşmalarından cehalet akıyor. Türk düşmanı hain.

• TÜRK IRKI merhametlidir, mesela osmanlı osmanlı türk ırkıydı ama merhametliydi bircok milleti barındırdı. NE MUTLU TÜRK OLANA

2|0
    0|0
  • Saman ile Gül'ü aynı tutar mısın? İkisi de bitki...

0|0
    0|0
    • Objektif olmayı bile beceremiyorsunuz. Kime göre gülsünüz?

• Allah aşkına saçmalama. Biraz kaldır kafanı etrafına bak. Ortalık o kadar etnik pisliklerle doluyken ben kendimi ve milletimi kimseyle bir tutamam. İngilizinden Arabına kadar hepsi benim gözümde ot.

• Kendi adina konus kanimda turk kani harici en ufak bir kan yok
    Melez degilim.

1|0
    0|0
    • %100 türk olsan bile ne değiştirir hepimiz insanız

• Ustun irk yokturyoktur bu dogru ama asil irk vardir. Ve turklerde onlardan biridir.
      Bu yuzden turk oldugum icin pekcok kisiden daha ustunum

• Saf ırk diye bir şey yok, DNA testi yaptır da cahilce konuşmayı kes.

• Onun icin Elhamdulillah muslumaniz

1|0
    0|0
  • Türk yerdeki ekmek parçasını alıp kenara koyar Türk şanlı bayrağını alıp amerika gibi bikini yapmaz

1|0
    0|0
    • Kültür farkına saygı duymak bu kadar zor olmamalı. Sana göre kutsal olan bir şey onlara göre olmayabilir ve bu normal. Hintlilerin kutsal saydığı ineğe saygı duyuyor musun?

• Başkalarının ne dusundugu beni ilgilendirmiyor bende mi ineğe tapayim sen yoksun kalkmissin her yola gidersin inek minek değişiksin

• Kumaş parçasına tapıyorsun ya?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir azınlık olarak bu ülkedeki aşırı faşizm en çok beni ve benim gibileri etkiliyor, üzüyor. Irkıyla gurur duyan insanın kendisiyle ilgili gurur duyacak hiçbir yanı kalmamıştır, o da kanıyla gurur duyması geçmiştir, boştur, manasızdır.. Ülkeni milletini sevmek sahip çıkmak başka bir şey ırkınla övünmek çok başka bir şey, maalesef günümüzün en kötü hastalığı :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...