Burdaki İnsanlar Neden Böyle?

Bir foto atarım mesela yorum istiyorum iyi ya da olumsuz ona bişey dediğim yok ama, hep böyle bir kötüleme çabaları, yok fakesin hep bir karalama çalışmaları. illa bir kusur bulmalar. Ben şimdiye kadar kimseye öyle kötü yorumlar yapmadım veya elimden geldiğince kırmadan söylemeye çalıştım. tekrardan kendimi tanıtayım. adım batuhan. beni bilen bilir. inanmak istemeyen engeli basar benim kimseye ihtiyacım yok, yanımda olmak isteyen olur. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil, ama saygı duymanızı rica ediyorum. Çünkü ben kim olursa olsun saygımı kaybetmedim kimseye karşı. Saygılarımla. Evet siz ne dersiniz bu konuda?

1|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Burada herkez serbest yani kimse kimseyi tanımıyor ondan öyleleri bence tamam bir Sınırı var ama sen artık umursama bunları herkesi ciddiye alma boşver ağzı olan Konuşuyor
    Maksatları bir insanın delirdiğini görmek aldırma boşveeeer sende keyfine bak kimse tanımıyor birbirini sende beğenmediğin Şeyler beğenmedim de biraz hafife almak Lazım bu siteyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bosver kardeşim takma deyip başka soruya gececekken şöyle bişeyler söyleyim.
    küçücuk bir aklin varsa bu siteyi biliyosundur çözmüşsündür.
    senin gibi soru soran ya da yorum yapan yüzlerce kişide mevcut.
    ha dediğin gibi ters yorum yapan ne dediğini bilmeyenlerde mevcut.
    rahatsiz oluşunu böyle belirtmen normal.
    ama 5 dakika sonra soru sorsan yine aynı yorumlar gelecek. Kısacası ya kafaya takma. ya da bunu kabullenerek takilmana devam et kardeşim.
    10 kişi ters yorum yapsin. 1 kişi düzgün yapsin.
    o zaman koy o 10 kişinin gtune. bozma keyfini

0|1
    0|0
    • doğru diyosun abi.. ama şimdiye kadar sabrettim, arada çileden çıkartıyorlar adamı

• otobüste iphone 6s ile hava atmaya çalışanlar neyse. bunlarda ayni kafadan.
      kurban olsnlar sana. sktret

Kızlar Ne Diyor 10

• Takılma onlara

0|1
    0|0
    • tamam ama ben kötü bile olsa, tatlı dille düzeltmeye çalışıp, kırmamak için özen gösterirken nedir yani buna akıl erdiremiyorum. benmi safım, yoksa millet çok mu akıllı?

• Kendilerince birşeyler diyorlar işte çok önemseme ya

• doğrusu da böyle olmalı haklısın..

• Acımasızlık, kıskançlık,... vb. kaynaklanıyor.
    Kafaya takma.

0|1
    0|0
  • Sadece durum burada böyle değil. Burada düşünce belirtmede rahat oldukları için böyleler lakin çevrende yüzüne gülen iki yüzlüler olduğunu unutma.

0|1
    0|0
  • Knk burda genelde empati özürlülüğü çeken beyinsiz gereksiz insanlar çok olduğu için kıskanıyorlar seni de kendilerine benzetmek istiyorlar boşver ya takma kafana kaale dahi alma boşver yanında olanlar olsun gerisi Fasa fiso

0|1
    0|0
  • Kıskançlıklarından dolayi.

0|1
    0|0
  • Takmicaksin burdaki milleti

0|1
    0|0
  • Insanlar her yerde

1|0
    0|0
  • Haklısın dışarıda olamadıkları kadar burda egoist olmaya çalışıyorlar ezilmiş duygularını burada ortaya çikarmaya çalışıyorlar. Yaptıkları yorumlar senin iyi veya kötü olmandan değil, onların ezilmiş benliklerini egolarıyla tatmin etmeye çalışmalarından kaynaklanıyor. Herkes mükemmelmiş gibi karşısındakine kibarca yorum yapmak yerine gerçek anlamda kötü yorumlar yapılıyor. Bunlardan bende rahatsız oluyorum sorulara verilen cevapları okuduğum zaman. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil fakat saygı gerekli ki buradada çoğu insanda bunu göremiyorum. Olabildiğince takmamak sorun sende bende bizde değil insanların ezilmiş bastırılmış duygularında.

0|0
    0|0
    • tamam da bizde aynı hayatı yaşıyoruz, bizde aynı şeylere maruz kaldık belki. belki de düşüncelerimiz bastırıldı, hevesimiz kursağımızda kaldı. bişey yapmaya kalktık ensemize tokadı vurdular otur yerine dediler. yaptılar da yaptılar. ama böyle oldu diye, insanları ezmek, acımasızca üzmekmi lazım? ya bazen şu siteye geldiğim güne lanet ettiriyolar

• İnsanları bu kadar umursamamalısın Batuhan :D

0|1
    0|0
    • yok şimdiye kadar sabrettim sabretmeye de, patladım sonunda. :D içimde kalmamış oldu be derdimi anlattım saolsun herkescikler kendime geldim :) takılacak bişey yok

• Çünkü insanlar acımasızdır, empati kurmak işlerine gelmez. Bazen birilerine söverek deşarj olurlar. Sizin ne düşündüğünüz umurlarında bile değildir. Sizi belki de birdaha hiç görmeycektir. Sizin canınız cehennemedir. Öylesine kötü yorumlar yazarak öyle mutlu olurlar ki!

0|0
    0|0
    • işte bende buna akıl mantık erdiremiyorum. fake hesap açıp neyin davasını güdücem ki? ben benim işte. insanları anlamak da güçlük çekiyorum :(

• Bazen bazı şeyleri anlamaya çalışmaktansa onları olduğu gibi kabullenip tiye almak çok daha makul olur.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynısını fazlasıyla bana da yaptılar bunun sebepleri arasında kendi kusurlarını başkalarını kötülüyerek kapatmak isteyen zihniyet (zira genelde kötüleyenlere bakarsan anlarsın), cool olma çabası gibi şeyler sayılabilir sonuç olarak burayı hiç tınlama hocam hayatında başarılar

0|1
    0|0
  • Yakışıklı ve güzel olanlar foto atmasin abi moralim bozuluyor😂 nese engelli o konu bende

0|1
    0|0
    • zaten vazgeçtim kardeş bundan sonra foto falan atmıycam, çünkü insanı cidden bezdiriyorlar. ben kimseyi kırmamaya gayret gösterirken, benim gördüklerim... neyse.. sövmiycem :D

• Sadece buradaki insanlar değil ki insanlar genel olarak böyle hep bir kıskançlık var ama bir uğraş çalışma yok çalışmadan senden iyi olmak da ancak seni kötüleyerek olur

0|1
    0|0
  • Dostum sırf şu ''Çünkü ben kim olursa olsun saygımı kaybetmedim kimseye karşı.'' cümlen bile senin nasıl iyi biri olduğunu gösteriyor, takma buradakileri.

0|1
    0|0
  • Milletin ego tavan

0|1
    0|0
  • Ya kardeşim benim niye insanları takıyosun sen bozma kendini böyle devam..

0|1
    0|0
  • Takma o kotu yorum yapan salaklari guzel kardesim

0|1
    0|0
  • Kalitesiz mal çok

0|1
    0|0
Yükleniyor...