Kızlar, Sizce nası bir tavır sergilemeliyim?

Arkadaşlar ben 11. Sınıfta erzuruma taşındım. Başta sınıfın grubuyla takıldım hemen kabul edildim ancak büyük bir küslük yaşadım içlerinden biriyle. Sonra sınıftaki başka kızlarla takılmaya başladım, gayet iyiydi aramız sonra bir iletişim kopukluğu oldu işte bunlar hiç samimi olmadıkları kızlarla aynı hastanede staj yapıyoruz adı altında samimi oldular bana da geçen gün bir konuşma yaptılar ben İstanbul'da büyümüşüm onlar erzurum kültürüyle büyümüşler ben herşeyi kafama takıyomuşum hocalarla şakalaşıyomuşum (fiili değil sözlü ve ahlak dışı da değil öğretmen öğrenci ilişkisi) vb anladınız yani oturmasını kalkmasını bilmiyosun diyolar kısaca ama aşırı değilmiş işte o 3ü çok aynı düşünüyomuş ben uyuşmuyomuşum beni uyarmışlar gruptan atmamışlar bir de kendilerini rahatlatıyolar böyle son hafta gitmiyorum bayadır sizcw nası bir tavır sergilemem gerek?

Güncellemeler:
Ve çevremdeki bir çok insan ağır başlı bir kız olduğumu söyler ama arkadaş ortamında tabi ki gülüp söylüyorum, mesaj atmak istemiyorum son 1 sene zaten.
Bana bir yol gösterseniiz?

0|0
0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Boşver arkadaşın olmasa ne olur nasıl olsa üni
    . Arkin olur

1|0
    0|0
    • Ya erkek arkadaşım benim her eksiğimi karşılıyor karşılıyor derken arkadaşım da eşim de sevgilim de ama ne biliyim böyle eleştirilmek de insana koyuyo anladın mı İstanbul'da büyümüşsem ne var bende erzurumluyum. Garip.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...