Dostluk bu kadar çabuk biter mi?

Benim çok değer verdiğim bir dostum vardı. İki yıldır arkadaştık, yediğimiz içtiğimız ayrı gitmezdi. Ailelerimiz de tanışıyordu, baya yakındık anlayacağınız. Ama bazı yanlış anlaşılmalar oldu ve ben ona çok kırıldım bu yüzden de ona çok kötü davrandım. Zorbalık diye tabir edebiliriz bunları. Daha sonra aradım mesajlar attım ama aramalarıma cevap vermedi mesajlarımı okumadan silmiş. En sonunda evine gittim pişman olduğumu söyledim, uzatmayalım dedim bir anda eskisi gibi olamam ben ama küs de kalmayalım dedi. Fakat bizim bir arada olabileceğimız ve yavaş yavaş arkadaş olabileceğimız bir ortam yok bunu ona da söyledim bu şekilde olursa küsten bir farkımız olmaz diye çünkü birbirimizi görmeyeceğiz sen şimdi ben gidince arayip sorar misin nasıl yavaş yavaş olacak dedim Hayır dedi ama eskisi gibi olamam bir anda diye diretti ben de bir şey demedim daha fazla gittim evden. Arkadaşlarımız ailem barıştırmaya çalıştı ama o küs değiliz zaten diyip kapatmaya çalıştı meseleleri. Fakat arkadaş da değiliz. En son yine mesaj attım onu da okumadan sildi. Benim de çok değer verdiğim bir dostumdu. Ama şu an beni önemsemediğini düşünüyorum. Siz ne yapardınız bu saatten sonra?

Güncellemeler:
Fikirlerinize ihtiyacım var

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey. Yani göz göre göre elin ile arkadaşlığı yıkmışsın senden bir kez kazık yemiş bir daha atabileceğin ihtimali yüksek ben de olsam konuşmazdım bir daha

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koşmam peşinden kimsenin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Artık hiç bir şey eskisi gibi olmaz araya kırıklık girmiş.

0|0
    0|0
  • Bazıları gururlu olur işte böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de öyleyim en ufak hatasinda herseyi a dan z ye gözden geciririm. Kafamda 100tane şey kurulur hemen. Ve soğuk davrancagima gorusmemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...