Erkek cinayeti daha fazla diyenler neyin kafasını yaşıyor?

Ülkede erkekleri öldürenler yine erkek.

Kadınların neredeyse tamamı namus cinayetine, kıskançlığa kurban gidiyor ve yakın çevrelerindeki erkekler tarafından öldürülüyor.

Yılda kaç tane erkek saçma sapan sebeplerle kadınlar tarafından öldürülüyor?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek veya bayan fark etmez, insan karakterini ama az ama çok mutlaka belli eder. Şiddete meyilli insanları neden kendinize eş, dost, arkadaş, sevgili seçersiniz? Bu tip insanları toplumdan soyutlamak, onlara vebalıymış gibi davranıp yalnızlaştırmak gerekiyor ki akılları başlarına gelsin. Şimdiki nesil olmasa bile bir sonraki nesilde bu tip karaktersizlerin sayısı azalsın. Ama hala; ben maço, vuran, kıran erkeklerden hoşlanırım diyen bayanlar var. Beni dövüyor, evleneyim mi diye soranlar var. Kusura bakmayın ama biraz da suç karşı tarafta.

0|0
    0|0
    • Türkiye'deki erkeklerin çoğu şiddete meyilli. Ben en eğitimli, modern ş, naif görünümlü erkeğin bile o ortadoğu yaratığına dönüştüğüne tanık oldum.

• Çoğu veya azı diye bir ayrım yapabilmen için Türkiye'nin pek çok ilinde yaşaman, pek çok insanla da tanışman lazım. Hayat sadece senin çevrendeki insanlardan ibaret değil ki. Benim çevremdeki arkadaşlarımın da hemen hemen hiçbirisi şiddete meyilli değildir. Bilakis eşleri baskındır. Şiddete meyilli olanları da az çok tahmin edebiliyoruz.

• Türkiyedeki erkekler öyleyse git başka yerde bul o zaman kızım Türkleri kötüleyerek bir yere gelemezsin bende bir Türküm ve kimseye karşı bir kastım olmadı çok şeye maruz kaldım ama yinede şiddete başvurmadım bunun Türklükle Orta Doğulukla alakası yok Orta Doğuyu bu hale sokan çok medeni dediğiniz Batılılar onlardan büyük yaratık yok bırak Allah aşkına senin hiçbirşeyden haberin yok cahil cahil konuşuyorsun Türkler dünyada en hoş görünümlü millet olarak geçiyor sen hala neyi konuşuyorsun hayır kendini neden bu kadar kötü hor görüyorsun orta doğuymuş falan cidden yaşın kaç senin ya bu kadar boş konuşuyorsun ben bir Türküm ve asla böyle olmadım Orta Doğuyuda bu hale kimler getirdi aklı olan herkes bunu bilir görür kalkıpta ileri geri konuşma kendini kötüleyerek hiçbir yere gelmezsin kimliksiz olursun

Erkekler Ne Diyor 3

• her canlı yaşamı ve ölümü hakeder
    ölü birinsine yaşamını geri verbeilirmisin
    o halde öldürürken aceleci olma

0|0
    0|0
  • Erkek ya da kadın ne fark eder böyle konuşuyorsunuz daha sonra soruyorsunuz bide kadın erkek ayrımı neden var diye

0|0
    0|0
    • Bak anlamıyorsun sanırım. KADINLAR KOCALARI VE AKRABALARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLÜYOR

• Kadına şiddet oranları aşırı yüksek ve bunu görmezden gelmen katillere yardımcı oluyor. Ataerkil şiddete farkında olmadan yardımcı oluyorsun.

• sen beni tanıyor musun ya kim oluyorsunda beni yargılıyorsun ben görmezden geldiğimi tek bir yorumda bile söylemedim ama sen her yorumunda beynin sulanmış gibi konuşuyorsun demediğim yapmadığım şeylerden beni suçlamayı kesmenizi öneriyorum ha asılsız suçlamalarınıza devam ederseniz gayet medeni bir şekilde sizi şikayet edicem çünkü bana asılsız iftiralarda bulunuyorsunuz lütfen haddinizi biliniz.

• Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...