Ramazan eğlencesinde yapılan bu gösteri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ramazan eğlencesinde yapılan bu gösteri hakkında neler düşünüyorsunuz?Herkese saygım sonsuz amma velakin bu tabloyu kınıyorum!

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kınıyorum güzel fiziği olanları ortaya almaları daha uygun olurdu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şaka falan mı? Dini eglencelerin dinle bu kadarçelişmesi bazı insanların ağzına laf vermek oluyor. Insanlarin ciddi ciddi beyne ihtiyaclari var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Şaka mı bu :D

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum kardeş. Bu bana içkili mekanlarda çark yapan sözde mevlevileri hatırlattı.

1|0
    0|0
    • Ya birde kadın bedenini obje yapan erkeklerden çok buna müsade eden kadınları anlamıyorum. Erotik poz verip erkeklerin aç gözleri sayesinde para kazanıp sonra o bakışlara birebir maruz kalıncada "bu erkeklerin hepsi sapık" diyenleri hiç anlamıyorum.

• jygbubnkjyıhuıohn bu nedir yahu :D

1|0
    0|0
  • Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Normalde açık dans edilebilir ama islamla ilgili bir organizasyon için sacmalık olmuş.

1|0
    0|0
  • Arkadaki temada semazen mi donuyi ben mi benzettim

1|0
    0|0
  • oruç bozmaya niyetli belediye şenlikleri değilmiydi bunun adı bence öyle olmalı :)

1|0
    0|0
  • Su aygırlarının çiftleşme dansı

1|0
    0|0
  • chpnin mantık işte :D

1|0
    0|0
  • Bence de saçma

1|0
    0|0
  • bir anormallik görmüyorum dini bedenler üzerinden yürüten dinleri bu kadar kıtlaştıran. kadının bacaklarını kapatmasını dindarlık olarak gören sizlere acıyorum.

0|0
    0|0
  • napsınlar kuşadasında plajda yapılıyordur büyük ihtimal ve herkes deniz kıyafetleriyle falandır zaten.

0|1
    0|0
    • Hemen yan tarafı deniz

• Yaşadığım ilde deniz var ama ramazana saygısı var

• Abartılı, olmaması gerekiyor. Ama çok da acımasız eleştirmemek lazım. Gidip izlemedik. Bellki düşünmediğimiz şekilde spontane gelişmiş bir görüntü de olabilir.

• Şaşirmadim dogrusuu..

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun

1|0
    0|0
  • Bunda birşey yok ya abi çok ilkeliz biraz normal karşılayın ramazan ayı tamam iyi hoşda biraz ilkel bakmayı geçelim ya

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bunu düzenleyenide bunu izlemeye gideninde orda olup tepki göstermeyeninde x-(

1|0
    0|0
  • Yahu öndeki kızlar ne öyle denizden mi çıkarmışlar balina gibiler 😂😂 oruç tutmayanlar için güzel bence

0|0
    0|0
  • Mk veledi zinaları:/

0|0
    0|0
  • Chp belediyesinden de bu beklenir zaten zındık kafirler.

0|0
    0|0
  • Chp den ne bekliyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • hııım hacıvat ile karagöz yerine daha değişik bişey olmuş. ama olmamış gibi :D

0|0
    0|0
  • chp li kesim ne beklyion

0|0
    0|0
  • cehape zihniyeti sonrada islam düşmanısınız deyınce kızıyolar

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim insan hariç etobur hayvanlar et görünce vahşileşir, sana ne oldu neyi kabullenemedin?

0|0
    0|0
    • Böyle terbiyesiz insanları görünce bende kabullenemedim. Sana normal olabilir tabi sende haklısın orda bacak var;)

• pis kokan hareketler

0|0
    0|0
  • chp zihniyeti -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...