Bu sitedeki popülerlik çabası neyin nesi?

Sitede bazı üyeler dikkatimi çekiyor. Birçok kişiyle iletişim halindeler ve popülerler. Herkes birbirini destekleyip yabancı olanı yerden yere vuruyor. Bunu görebilmek çok da zor olmasa gerek. Sebebi ne? Bu siteye gerçek hayatta elde edemediğiniz çevreyi edinip egonuzu tatmin etmek için mi üye oluyorsunuz? Gerçekten merak ediyorum. Umarım dürüst olursunuz... :)

1|0
23|31

En İyi Erkek Görüşü

• Reelde hepsi tirt knk takma sen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitede arkadaşlıklara inancım bir üyenin 30 kişiyi etiketleyip onlara teker teker teşekkür ettiğinde bitti. Çünki sonradan öğrendimki hepsi kendi üyelikleriymiş :). Ne demek istediğimi anlayın. Bu sitede herkese en fazla kendi ekmeğine yağ sürer. Kendilerini popüler etmek isterler. Ne popülerler geçti gitti bu siteden. Ne enler vardı sitede ve hiç biri artık yok. Ben onlara demiştim :
    Kargalar sürüyle kartallar tek uçar :).

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Köpekler sürü halindeyken daha saldırgan olurlar.

3|1
    0|0
  • Bu tip durumlara kafa yorup vaktini harcama bence. İnsanlar fıtratı gereği sosyaldir ve birçok duyguyu aynı anda tatmin etmek isteyebilir.
    O yüzden bırak kim neyi tatmin ediyorsa etsin. Başkalarını rahatsız etmedikçe bir ehemmiyeti yok bu durumların...

0|1
    0|0
    • Rahatsız oluyorum ben açıkçası. Özel olarak arkadaşlarını etiketleyip soru soruyorlar. Bence bu adil değil. Yönetimin böyle durumlara müsaade etmemesi gerekir.

• Ay cidden anlatamıyorum. Malum sen de onlardansın, yediremiyorsun.

• Burada bir gruba dahil olduğumu ya da bu şekilde sağdan soldan etiketlenip başkalarının gözüne sokulduğumu görürsen ya da yılışık şekilde davrandığımı görürsen bu dediğine en başta ben hak veririm merak etme.
      Ama şimdilik bu söylemin kaba ve kaba olduğu kadar komik...

• Çağımızın hastalığı sosyal medyada popüler olup normal yaşantıda alçakgönüllü gibi davranmak

1|1
    0|0
  • Boş bir caba..
    buradaki sorulara fikrini yazmak.. sonra soru sormak ise amaç popüler olmanın bir anlamı yok...
    Ama yapan cvarmı diyorsan var
    kimisi yalnızlıktan kimisi mutsuzluktan kimiside takıntısından dolayı herhalde

0|0
    0|0
  • Çözemedim bende, millet birbirlerinin numaralarını almış heryerden konuşmaya başlamışlar, burda birbilerini etiketler övgüler falan fistan

Ben ne zamandır burdayım numarayı bırak ismimi bile 1/2 kişiye söyledim 😌

0|0
    0|0
  • Hepsi gelir geçer sitede 3 4 ay takılmadım çok kişi gelmiş gitmiş , hayat gelip geçiyor 😂 fazla şey yapmamak gerek

0|0
    0|0
  • Boş insan tüm gün sitede aktif olunca kendini popi sanıyor işte halbuki bilmiyo kimsenin şeyinde değil

0|0
    0|0
  • Yapanlar var heleki 3-5 kişi tav oluyorum. Bazı kişiler bide bunları g. ötünü kaldırıyor tam çıldırıyorum hepsi ölmeli idam geri gelsin

0|0
    0|0
  • Belki sesini duymuyorsun ama alkışlar senin için bravo sana çok güzel bir konuya parmak bastın sonuna kadar katılıyorum sana:)

0|0
    0|0
  • valla çok doğru birşeye değinmişsin

0|0
    0|0
  • totolarını kaldıran aptallar oldukca normaldir

0|1
    0|0
  • Umrumda değil açıkçası

0|0
    0|0
  • Haksızlık etmemek lazım, kaliteli insanlarda çıkıyor aralarında.

0|0
    0|0
  • Burada popülerlik diye bir şey mi varmış😄

0|0
    0|0
  • Takip edeni tahrik ederim

0|0
    0|0
    • Şu sitede kaç kadını tahrik ettin acaba. :)

• Oradan nasıl gözüküyor bilmiyorum ama dışarıdan bakınca şu an ki çaban bile tutmuyor :/
      Her neyse kaplumbağacık iyi geceler diliyorum :)

• Çaba mı? Dostum senin için veya bir başka erkek için çaba sarf etmemi gerektirecek bir durum yok. Zaten sevgilim var. Sadece kendini çok fazla beğenen insanlara gıcığım ben. Yine de kırdıysam kusuruma bakma. İyi geceler... :)

• Ben bugün kayıt oldum ve hoşuma giden sorulara cevap veriyorum. Bir grubun beni dışlayabileceğini veya yerden yere vurma fiilini gerçekleştirebileceğini düşünmüyorum. Bence sen de öyle düşünme ve bir ortam yaratıp yabancılara onu yapmaya kalkışma :D

0|0
    0|0
  • Hic öyle bir çabam yok. Bunu yapan da egocudur

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum valla bilen varsa söylesin

0|0
    0|0
  • Kartallar tek uçarmış :)

0|0
    0|0
  • ben de anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Yalamak bunların hayat felsefesi olmuş kardeş gördükleri zaman yalıyorlar ne yaparsın..

0|0
    0|0
  • tek tabancayım ittifak lazım değil :)

0|0
    0|0
  • Burada populer olan komsusunu tanimaz. :)

0|0
    0|0
  • Yazdıklarında tamamen haklısın :D

0|0
    0|0
  • Kendi halinde takılıyorlar

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısından üye oluyorum kimseyi takmıyorum 😀

0|0
    0|0
  • Onlar komedi fameler

0|0
    0|0
  • Ben iyi olmaya çalıştıkça insanlar vicdanımı darp etti...

0|0
    0|0
  • sanki var öyle bir şey. tespitiniz doğru olabilir.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Ben okumuyorum genelde baskarinin yorumlarini ama bazi isnanlar gercekten birbirini cok iyi taniyor :)

0|1
    0|0
  • Bende bu siteyi uzun zamandır kullanan bir üyeyim. Sitenin asıl amacı, toplumsal veya kişisel konularda birçok görüşün belirtilip tatlı bir zihin fırtınası oluşturmak. Fakat bazı üyeler burayı facebook benzeri "mesaj/konuşma" sitesine çevirdiler. Tuhaf demekle yetinelim.

0|0
    0|0
  • herkes birbirini tanıyor gibi görünüyor ama sadece aşinalık var. arkadaslık yapılmasını da uygun bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Alakası yok, gerçek hayatta olmayan yakın arkadaşlar edindim. Buna popilik demiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Sitede popilik mi varmış 😒

0|0
    0|0
  • Bende çözemedim.3-5 soru cevaplayıp takılıyoruz işte

0|0
    0|0
  • Bilmem neyin nesi

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir çabam yok açıkçası sorumu sorar yorumumu yapar çıkarım. Burda popüler olsam ne olmasam ne :)

0|0
    0|0
  • Soruyu sevdim. Çete kurmuşlarda ondan. Buraya girmeden önce bunları bende bilmiyordum :D Yediremediği yorumları mod arkadaşlarına bahanesizce sildirenler bile var.. Neyse :DDDDddddddd

0|0
    0|0
  • Evet bende anlamıyorum gerçek hayatta yapamadiklari konuşamadıklari şeyleri burda yapıp rahatliyorlar heralde

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta bir halt olmayan insanlar burda havalı olmuşlar komikler cidden😀

0|0
    0|0
  • Hic burada cevrem yok benim. :) bikac kisiyi takip ediyorum okadar onlarında soru ve görüşlerine deger verdiğim icindir.

0|0
    0|0
  • Benim sitede cevrem yok ustume alinmadim 😊

0|0
    0|0
  • boşver et

0|0
    0|0
  • Sende bu sitedesin

0|0
    0|0
  • Herkes kendine popüler

0|0
    0|0
  • tanımaz kimse beni bende kimseyi

0|0
    0|0
  • Benim hiç dikkatimi çekmedi. Varsa öyle bişey o zmn çok saçma gerçekten.

0|0
    0|0
  • öyle birçabam yok :/

0|0
    0|0
  • Boş işlerr 😄

0|0
    0|0
  • Ben biraz bile ünlü olmayı istemiyorum :)

0|0
    0|0
  • en cok modlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...