Seçimde oyunu hangi partiye ve hangi sebeplerden dolayı oy atarsın? Seçim günü sinerjin nasıl olur? Anketli?

Ben koyu Türk Milliyetcisiyim. Bozkurt ruhlu bir insanım. 4 oyumdan sadece 7 haziran haric tüm oylarimi Akpye attım. :) Kürtçü chp, fetullahcilardan dolayi, pkk ve hdpden dolayı, avrupa birliginden dolayi Akpye oylar attim, atarimda daha. ;) Ben Atatürk sevdalisiyim hemde :) Aşırı milliyetciyim. Yolda bir küryt gördüm mü otomatikmen rahatsiz olurum. Oy günü sabah 08.03 te aşkla, şevkle oylarimi akpye attim. Hemde uykumu bölerek. 1 kasimdan 1 gün oncede akp bayragini yerde sürukledim :) Ama ertesi gun oyumu akpye attim :-D nedense oy günü aklima akpyi sevmeyen tanidigim solcular geliyor :-D Oy atarken ruhum ajdarin çikita muz şarkisi gibi oluyor. Akpyide cok sevmem ama bugunun kürtcü chpsinden iyidir :)

• AK PARTİ
    67% (8)25% (3)46% (11)Oy Ver
  • MHP
    17% (2)42% (5)29% (7)Oy Ver
  • chp
    16% (2)33% (4)25% (6)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BBP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gök Girsin Kızıl Çıksın Şarkısı Ne Güzel Yaa :) Mhpnin bu ulkede oyu en az %20 olmalidir bu ülkede. ;)
Akpli kizlara kurban olum :) cogu cok namuslu. :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Oy vermeyeceğim. şu an listedeki bütün partiler dandik ve siyonizm partileri. Biri geberecek yaşa gelmiş hala siyaset yapıyor çinli diye koreli dövüyor dayakla türkçü olunuyormuş... , diğeri türbanlı bacılarının derdinde din tüccarı... , biride söz de atatürkün partisi olacak... atatürk görse kemikleri sızlar , diğeride pkk yalakası... Al birini vur ötekini işte..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan icin Mhp. Hdp yi si*iyim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• Öz vatan toprağımızda Türküm demenin bir suç olarak yaşanmadığı, bölünmemiş bir Türkiye için, vatan toprağının terkedilmediği, milli değerlerin tahrip edilmediği, bayrağın inmediği bir ülke istediğim için oyumu Mhp'ye atarım.

0|1
    0|0
  • dağlardan dağlara anlı şanlı bir ülke derdime derman gibi milliyetçi türkiye Mhp

0|1
    0|0
Yükleniyor...