💪Erkek hegemonyasını egale edebilicek miyiz💪?

Daha bugün sevgilim sigara içtiğim için bana lafını gećirmeye çalıştı ve makyaj yapmamı engelledi. Beni öperken rahatsız oldugu icin ruj bile sürdürmüyor. Onun istedigi gibi yaşamamı istiyor lanet olası. Babam da anneme bagırıp durdu. Ben de en sonunda evde isyan çıkardım babamı ekarte etmeyi basardim ortalik sakinn!!! Cevremdeki baskıcı kuvvetlerden arınabilicek miyimm

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Zor. Çünkü gerek büyük şirketler olsun başta kozmetik, hükümet olsun, topum olsun sürekli erkek hegemonyasını korumaya yönelik çalışıyor ve erkek otoritesini maksimumda tutmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar. Cumhurbaşkanın son söylemleri zaten bu dediklerimi de destekler nitelikle.

Aynı zamanda ise kadınlar arasında büyük bir kopukluk var. Birlik değiller ve sürekli birbirleriyle yarış halindeler. Bu da kadınlar arasında ki işbirliği engelliyor ve erkek otoritesine güç katıyor.

Yıkılmaz değil ama öncelikle kadınların kendileri arasında ki savaşı bitirmeleri gerekiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bencede kadınların isyan etmesi lazım
    artık
    yoksa yakında
    peçeler ardına gireceksiniz

2|0
    0|0
  • Düşman kuvvetleri zamanla köle yapacak senide.

0|1
    0|0
    • Hayirrrrrr direniyorum!!! 😂

• Edersiniz, edersiniz :D Kadın ol, kadınlığını kullanarak erkeğe sözünü geçirmeyi öğren , salak salak iddialar peşinde koşarsan kıçına tekmeyi yersin.

0|0
    0|0
    • Kadinligimi kullanmiycam beni bir obje olarak gormeyinn!!! Sizi pis erkeklerr 😂

• Sigara kizda cok daha itici duruyo evde yaptiğini sevgiline de yap gorelim :))

0|0
    0|0
  • sevgiline karşı bir halt edemiyosun cunklu kaybetme korkun var

0|0
    0|0
    • Yoo gayet de ictim sigarami. Ve kremimi de suruyorum kendime saygim var onun bana saygisi yoksa ne yapabilirim kendine saygisi olmayanin bana hic olmaz. Tasma takip dolastirsin bir de tam olsn

• bunları karşısında ya burda değil

• ben bunun için yırtınıyorum ama kadınlar erkeğin malı olmaktan fazlasıyla memnun görünüyor.

0|0
    0|0
  • Bu ergen ne diyor ya

0|0
    0|0
  • Kadın saçı uzun aklı kısa olur
    Sözüne kanıt

0|0
    0|0
    • Lala lala la laaaa lala lala la laaa. Diyoruz sizin gibilerine 😂😂

• İlerde haklı olduğumuzu tüm nesil girecek bu şu an için sen ve sen gibi düşünenler için doğru hamle olsa da yanlış

• baslıgı anlamadım sorry

0|0
    0|0
  • Bu kız kendini aşmış. Tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • Aferim sana ;)

0|0
    0|0
  • Seni ıslak odula döveceksin

0|0
    0|0
  • Sonra çalar saat çaldı uyandın 😃

0|0
    0|0
  • Cok iyi yoldasin bravo

0|0
    0|0
  • Sen bence önce o beyinden kurtul...
    Cihangir solcusu gibisiniz:)

0|0
    0|0
    • Ben de tam onu dicektimm lafi agzimdan aldinn. Cok yasa aasne 😊😈

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarım arınırsın. Devam :) Böyle böyle yıldırıcaz.

0|0
    0|0
  • Ben de arınmaya çalışıyorum :D Babam anneme bağırsa isyandan öte savaş çıkar yok öyle dünya :D

0|0
    0|0
  • Hayır arınamayacaksın

0|0
    0|0
  • İlginç kafalar bunlar tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...